Kısık Ateş
Duydunuz Mu?

İzmir Coffee Festival 2023

Kahve tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği 2023 İzmir Coffee Festival, 6-8 Ekim tarihleri arasında İzmir Arena'da gerçekleşti ve unutulmaz bir lezzet yolculuğuna ev sahipliği yaptı. Festivalin tüm detayları için hemen tıklayın! ☕

İzmir Coffee Festival 2023
Paylaş
  • 3B
  • 13
  • Kaydet

"İzmir Coffee Festival 2023: Lezzet Dolu Anlar Pınar İmzasıyla" ☕

Kahve tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği 2023 İzmir Coffee Festival, 6-8 Ekim tarihleri arasında İzmir Arena'da gerçekleşti ve unutulmaz bir lezzet yolculuğuna ev sahipliği yaptı. Festival boyunca, kahve tutkunlarının buluşma noktası olan Pınar standı, bir kez daha ziyaretçilere benzersiz bir tat deneyimi yaşattı.

Pınar standı, festivalde birinci sınıf bir deneyim sunarak büyük ilgi gördü. Ziyaretçilere kahve lezzetinin yanı sıra Kruvasan Tereyağı ile hazırlanan lezzetli kruvasanlar sundu. Deneyimli baristalarımızın hazırladığı espresso ve latte çeşitleri, kahve severlere keyifli anlar yaşattı. Sıcak kahve ve enfes kruvasanların harika kombinasyonu, festivalin yıldızı haline geldi.

Kısacası, 2023 İzmir Coffee Festival, kahve tutkunlarının vazgeçilmez buluşma noktası haline geldi ve Pınar markası, festival atmosferini Kruvasan Tereyağı ile hazırlanan enfes kruvasanlar ve özel kahve sunumlarıyla adeta canlandırdı. Gelecek yılki İzmir Coffee Festival'de yeniden buluşmak ümidiyle hoşça kalın!

Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Benzer Etkinlikler

Ankara Coffee Festival 2017

Ankara Coffee Festival, keyifli anılar ile geride kaldı.

9B Görüntüleme
İzmir Coffee Festival 2017

Yaklaşık 30.000 ziyaretçinin yoğun ilgi gösterdiği İzmir Coffee Festival'i keyifli anılar ile geride bıraktık.

9B Görüntüleme
Cheftalks Geliyor...

Cheftalks Geliyor...

18 Kasım 2017

Cheftalks gastronomiye dair her şeyi ele alıyor...

10B Görüntüleme