Duydunuz Mu?

Sirha İstanbul 2018

SIRHA 2018 fuarını güzel anılarla geride bıraktık.

Sirha İstanbul 2018
Paylaş
  • 9B
  • 32
  • Kaydet

29 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında gerçekleşenSIRHA 2018 fuarında,yoğun ve bir o kadar da bilgi dolu bir etkinliği geride bıraktık.

Fuar süresince ''Pınar ile Yaratıcılığını Konuştur'' konsepti altında Pınar standında uzman şefler, ünivesite gastronomi bölümü öğrencileri ve gastronomi meraklıları ile bir araya geldi.

sirha istanbul 2018

Pınar ürünleri kullanılarak yapılan lezzetli tarif uygulamaları ve anlatımlarla, profesyonel ve amatör birçok katılımcı lezzet ve bilgi ile buluştu.

sirha istanbul 2018

Alanında uzman şefler olan Çiğdem Seferoğlu, Ali Ronay, Ömür Akkor ve Rafet İnce ''Pınar Mutfak'' sahnesinde; Hazer Amani ve Ünal Sermet, Dünya çapındaki “Mutfakta Yaratıcılık Festivali” Omnivore alanında masterclass’lar gerçekleştirdi. 

sirha istanbul 2018

Özyeğin Üniversitesi/Le Cordon Bleu, Okan Üniversitesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi öğretim görevlileri ve öğrencileri Pınar Mutfak sahnesinde workshoplar gerçekleştirdi.

Dolu dolu geçen Sirha Fuarı'nda Pınar standı ilgi odağı oldu. Bolca soruların sorulduğu interaktif masterclass seansları için Kısık Ateş'in youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Benzer Etkinlikler

Ankara Coffee Festival 2017

Ankara Coffee Festival, keyifli anılar ile geride kaldı.

9B Görüntüleme
İzmir Coffee Festival 2017

Yaklaşık 30.000 ziyaretçinin yoğun ilgi gösterdiği İzmir Coffee Festival'i keyifli anılar ile geride bıraktık.

9B Görüntüleme
Cheftalks Geliyor...

Cheftalks Geliyor...

18 Kasım 2017

Cheftalks gastronomiye dair her şeyi ele alıyor...

10B Görüntüleme