Kısık Ateş
Duydunuz Mu?

Sirha İstanbul 2019

Pınar markası ile en aktif marka olarak her zamanki yerimizi koruduk.

Sirha İstanbul 2019
Paylaş
  • 8B
  • 28
  • Kaydet

Gastronomi sektörünün en büyük buluşması olarak nitelendirilen Sirha İstanbul, bu yıl da 7. sini düzenleyerek 14 Kasım Perşembe günü, İstanbul Kongre Merkezi‘nde profesyonel ziyaretçilerini ve sektörün öncü markalarını bir araya getirdi.

Bildiğiniz üzere, gastronomi sektörünün en önemli buluşması olan Sirha İstanbul, 5 ülkede aktif olarak devam eden ve uluslararası bir organizasyon olarak tanınıyor. Türkiye’nin zenginliklerini dünya mutfakları ile buluştururken, dünya mutfaklarındaki yenilikleri de Türkiye’de sergilemeyi misyon edinmiştir.

Bu yıl şeflerin olimpiyatı Bocuse d‘Or ve dünyanın en önemli kahve organizasyonu SCA’nın Türkiye Şampiyonası’na da ev sahipliği yapan Sirha İstanbul, 16 Kasım Cumartesi günü de sona erdi.

SCA Türkiye Şampiyonası’nda baristalar Latte Art Barista Süt ile Cezve/İbrik ve Cup Tasters olmak üzere 3 kategoride yarıştı. Oldukça büyük bir rekabete sahne olan yarışma sonucunda 2020 yılında Varşova’da düzenlenecek World Coffee Events’te Türkiye’yi Cezve/İbrik kategorisinde Deniz Tombuloğlu, Cup Tasters kategorisinde Ethem Manav, Latte Art kategorisinde ise Onur Reyhan temsil etmeye hak kazandı. Arkadaşlarımızı şimdiden tebrik ediyoruz...

Bizler de Pınar Süt, Pınar Et ve Pınar Su ürün yelpazesinde bulunan ürünlerin sunulduğu fuarda, Pınar markası ile en aktif marka olarak her zamanki yerimizi koruduk.

Pınar standında üç gün boyunca gerçekleşen ‘’Gelenekten Geleceğe Lezzet Pınarı’’ mottosu ile Pınar ve Kısık Ateş marka birlikteliği ile gastronomi alanında uzman şefler ve öncü kişileri buluşturduk. Bunların yanı sıra Kısık Ateş markası ile üniversitelerin gastronomi bölümlerini ağırlamaktan da oldukça keyif aldık...

Pınar ürünleri ile yapılan birçok farklı tarif reçetelerini uygulayan ünlü şeflerimiz lezzetli anlar yaşattı! Her dakikasını dolu dolu geçirdiğimiz bu özel anları sizlerle de paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Keyifli geçen 3 özel ve güzel günü özetleyen videomuza Kısık Ateş TV kanalına abone olarak ulaşabilirsiniz!

Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Benzer Etkinlikler

Ankara Coffee Festival 2017

Ankara Coffee Festival, keyifli anılar ile geride kaldı.

9B Görüntüleme
İzmir Coffee Festival 2017

Yaklaşık 30.000 ziyaretçinin yoğun ilgi gösterdiği İzmir Coffee Festival'i keyifli anılar ile geride bıraktık.

9B Görüntüleme
Cheftalks Geliyor...

Cheftalks Geliyor...

18 Kasım 2017

Cheftalks gastronomiye dair her şeyi ele alıyor...

10B Görüntüleme