Kısık Ateş

Kayıt Koşulları

Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım Turizm ve Ticaret A.Ş  olarak, www.kisikates.com.tr adresli internet sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden, verilen hizmetler (“Hizmetler”) kapsamında, ziyaretçiler ve kullanıcılardan (“Kullanıcı/lar”, “Siz”) kişisel veri ve iletişim bilgilerini toplamaktayız.
Kabul etmeniz halinde, www.kisikates.com.tr adresli internet sitesinde  bizlerle paylaşmakta olduğunuz kişisel verilerinizin; ilgili mevzuat kapsamında  Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım Turizm ve Ticaret A.Ş. tarafından işlenmesi hususunda , 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında rıza vermiş olacaksınız. Kişisel verilerin korunması hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.
6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında Şirket tarafından veyahut   Yaşar Topluluğu Şirketleri  tarafından, sunulan ürünler ve hizmetlere ilişkin telefon, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli her türlü ticari elektronik ileti ile yapılacak tüm tanıtım, kampanya ve bilgilendirme mesajı gönderimini kabul etmektesiniz.
Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım Turizm ve Ticaret A.Ş. ve/veya Yaşar Topluluğu Şirketleri ve/veya yetkilendirdiği iş ortakları bu bilgileri ayrıca, aşağıdaki ve benzeri amaçlar için yasal mevzuatın zorunlu kıldığı ve izin verdiği ölçüde kullanabilecektir:
                •             Size basılı yayınlar / yazışmalar göndermek,
                •             Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek,     
Kabul etmeniz halinde bu onayınız, reddetme hakkınızı kullanıncaya kadar geçerli olacaktır. İletişime geçtiğiniz elektronik iletişim kanalı içerisinde, onayı geri çekme yöntemi mevcuttur.  Dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe göstermeksizin onayınızı geri çekebilir ve bu kullanım şartları kapsamındaki elektronik iletileri almaktan vazgeçebilirsiniz. Bu talebinizi Şirketimize, çağrı veya iletide yer alan iletişim bilgilerini kullanarak veya info@kisikates.com.tr e-posta adresine ücretsiz olarak iletebilirsiniz.
Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım Turizm ve Ticaret A.Ş . sistem ve internet altyapısında alınmıştır.
Kişisel bilgilere sadece yetkili Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım Turizm ve Ticaret A.Ş ve/veya Yaşar Topluluğu Şirket personeli ve bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz ve iş ortaklarımız erişebilirler. Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım Turizm ve Ticaret A.Ş ve / veya Yaşar Topluluğu Şirketleri, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, vb.) Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak ziyaretiler  hakkında daha çok bilgi sahibi olmak, ziyaretçi profilini belirlemek amacıyla da kullanır. Ziyaretçilerimizin  Sitemize üyelik  ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler 1. maddede belirtilenler dışında kalan diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.
Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım Turizm ve Ticaret A.Ş. ve / veya Yaşar Topluluğu Şirketleri, sitelerindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım Turizm ve Ticaret A.Ş. ve / veya Yaşar Topluluğu Şirketleri'nin Gizlilik İlkeleri'ne uyacağını garanti etmez bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.
Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım Turizm ve Ticaret A.Ş ve/veya Yaşar Topluluğu Şirketleri sorumlu değildir.
Sitemizde yer alan her türlü bilgi,  içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım Turizm ve Ticaret A.Ş. ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları  Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım Turizm ve Ticaret A.Ş 'ye aittir.
Ek bilgi almak istediğiniz konularda +90 232 436 20 00 numaralı İletişim Merkezi telefonlarımızdan veya info@kisikates.com.tr eposta adresinden Kısık Ateş ekibine danışabilirsiniz.


Yaşar Birleşik Pazarlama Dağıtım Turizm ve Ticaret A.Ş