add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Kırklareli Lüleburgaz

Bahar Köftecisi - Kırklareli

Ahmetbey, köfte festivalleri yapılması gereken bir kasaba, mutlaka görmelisiniz. Hatta tam bir köfteciler kasabası gibi. Bu işi ilk başlatan da Bahar Köftecisi.

Bahar Köftecisi - Kırklareli
Paylaş

Ahmetbey; köfte festivalleri yapılması gereken bir kasaba, mutlaka görmelisiniz..

Ahmetbey bölgenin en önemli köfteci merkezi sayılabilir. Hatta tam bir köfteciler kasabası gibi. Bu işi ilk başlatan da Bahar Köftecisi. Kıyma olarak satın aldığınız eti sizin gözünüzün önünde taze taze köfte haline getiriyor. Bu konuda gördüğüm tek dükkan diyebilirim. Taze olarak köftesini yaptıktan sonra da güzelce kömür ızgarasında pişirip yağlı salçalı ekmeği ile servis ediyor. Ahmetbey, köfte festivalleri yapılması gereken bir kasaba, mutlaka görmelisiniz..

Adres: Ahmetbey Yolu, 39750 Ahmetbey Belediyesi/Lüleburgaz/Kırklareli

Ömür Akkor
Ömür AkkorYemek Araştırmacısı ve Seyyah

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Lezzet Durakları

Rüştü'nün Fırını - Trabzon
Trabzon - Trabzon Merkez

Rüştü'nün Fırını - Trabzon

08 Mart 2018

Rüştü’nün Fırını, 1920’den beri bir çok savaşlara tanıklık etmiş hatta karneyle satışların bile yapıldığı hala günümüzde var olan eşsiz yerlerden biridir.

Fasulyeli - Bursa
Bursa - Nilüfer

Fasulyeli - Bursa

11 Mart 2018

FA2012 Kasım ayından beri var olan, sadece sekiz masayla başlayıp şuan doksan masaya ulaşan bir esnaf lokantasıdır.

Urlalı Hasan Usta - İzmir
İzmir - Konak

Urlalı Hasan Usta - İzmir

10 Nisan 2018

Öğle saatlerinde burnunuza güzel yemek kokuları geliyorsa, gördüğünüz yer mütevazı bir yerse, içindeki ustalar büyük bir özenle yemeklerini yapıyorsa bir de üstüne burada şık giyimli iş insanını görüyorsanız bilin ki iyi bir esnaf lokantasındasınız.