Kısık Ateş
İstanbul Bakırköy

Beyti Restaurant - İstanbul

Geçmişten günümüze uzanan bir gelenek...

Beyti Restaurant - İstanbul
Paylaş
  • 14B
  • 49
  • Kaydet

1945 yılında Küçükçekmece'de 4 masalık bir işletmeyle başlayan Beyti Güler, şimdilerde yarım asırı aşkın süredir hizmet vermeye devam ediyor. İçeri girer girmez restoranın ihtişamından etkilenmemeniz imkânsız. Gözünüzü alamayacağınız birçok şey bulacaksınız en çok da fotoğraflar sizi çok etkileyecek. Bu tarihi restoran, işini her anlamda en iyi şekilde ve son derece layığıyla yapan bir işletme... 

Türkiye’de ''et''e ismini veren ilk ustalardan olan Beyti Güler sırrını etlerini bizzat kendisinin seçmesine ve özel yöntemleriyle dinlendirip terbiye etmesiyle kömür ateşinde pişirmesine borçlu. Ne yerseniz yiyin kusursuz bir lezzet olduğunu anlayacaksınız.

Kralları, başbakanları, film yıldızlarını, dünya sosyetesini zaman zaman ağırlayan ve her gün yüzlerce kişiye, en lezzetli etleri sunan ve servisiyle oldukça başarılı bir restorandır.

Ek olarak, Kısık Ateş ve Pınar ailesine kapılarını açan, göstermiş olduğu misafirperverlik ve bizimle bizzat ilgilendiği için Beyti Bey'e ve tüm ekibine bir kez daha teşekkürlerimizi borç biliriz.

450 kişiye aynı anda hizmet verebilen Beyti’ye, tüm personel kusursuz servis ve mükemmel bir ortam yaratmak için çalışıyor. Restoranların en özelinde etin en lezzetlisini yemek isterseniz burayı listenizin en başına koymanızı öneririz. Burası tam bir Beyti Güler Efsanesi!

Adres: Şenlikköy, Florya, Orman Sk. No:6-8, 34153 Bakırköy/İstanbul

Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Benzer Lezzet Durakları

Tavacı Refik - Bursa
Bursa - Karacabey

Tavacı Refik - Bursa

14 Ağustos 2018

Son 3 yemek yeme hakkım olsa biri mutlaka Tavacı Refik Usta olurdu...

18B Görüntüleme
Şehir Kebapçısı - Ankara
Ankara - Çankaya

Şehir Kebapçısı - Ankara

04 Ekim 2018

Şehir Kebapçısı Ankara’nın resmi kebapçısı olacak gibi...

15B Görüntüleme
Yusuf Usta - Mardin
Mardin - Artuklu

Yusuf Usta - Mardin

09 Ekim 2018

Yediğim en iyi kıyma kebabı.

12B Görüntüleme