add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcameracancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-ateslinkloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartrashtwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Bursa Nilüfer

Kebapçı Tamer - Bursa

Butik bir İskender Kebap Salonu.

Kebapçı Tamer - Bursa
Paylaş

Herkesin bildiği bir gerçek var ki Bursa denildiğinde İskender Kebap, İskender Kebap denildiğinde Bursa gelir akıllara!

Kebapçı Tamer Paylı, bu lezzet yolculuğuna 1982 yılında Heykel yeni yol caddesi üzerindeki dükkanla başlamış olup yeterince deneyim kazanmış bir isim.

Ardından tekstil işine girerek kebapçılık işine epey bir zaman ara verdikten sonra tekrar bu işe geri dönmüş ve markasını güçlendirmek için her detayı düşünmüş, çaba göstermiş ve amacına ulaşmış.

O zamanlar kuracağı kebap salonu için 1 yıl boyunca Türkiye genelinde kullanacağı et, yağ, salata ve tatlı çeşitleri üzerine araştırmalar yapmış.

Zaten, tüm ürünlerine göstermiş olduğu özeni hemen fark edecek ve özellikle kebabından bir lokma tatmanızla beraber lezzet farkını ve kalitesini anlayacaksınız.

Hele ki o iskendere yapılan son tereyağı dokunuşunun, yerken damaklarınıza yer eden tadını sizlere tarif etmemiz mümkün değil!

Kişiye özel hizmet veren Tamer Usta, tüm müşterilerini kapıda karşılıyor ve kapıdan uğurluyor.

Sımsıcak bir aile işletmesi olan bu dükkan son derece şık olmakla beraber kış bahçesine de sahip.

Tatlı olarak, mutlaka çikolatalı muhallebisinden denemelisiniz. Damakta unutulmaz bir tat bıraktığı ve tatlı konusunda da oldukça başarılı oldukları kesin...

Böylesine kaliteden ödün vermeyen ve yaptığı işin hakkını en iyi şekilde veren işletmeler için mutlaka vakit ayrılmalı. Yoksa siz hala denemediniz mi? :)

Adres: İhsaniye Mahallesi, Barbaros Cad. Eserkent Sitesi 8/B, 16130 Nilüfer/Bursa

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör

Yorumlar (2)

Oya Kutlubay
06.05.2019

Muhteşem lezzetMükemmel hizmet

Kısık Ateş
24.06.2019

Kesinlikle :)

Kısık Ateş
Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Lezzet Durakları

Tavacı Refik - Bursa
Bursa - Karacabey

Tavacı Refik - Bursa

14 Ağustos 2018

Son 3 yemek yeme hakkım olsa biri mutlaka Tavacı Refik Usta olurdu...

Şehir Kebapçısı - Ankara
Ankara - Çankaya

Şehir Kebapçısı - Ankara

04 Ekim 2018

Şehir Kebapçısı Ankara’nın resmi kebapçısı olacak gibi...

Yusuf Usta - Mardin
Mardin - Artuklu

Yusuf Usta - Mardin

09 Ekim 2018

Yediğim en iyi kıyma kebabı.