add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Bursa Nilüfer

Kebapçı Tamer - Bursa

Butik bir İskender Kebap Salonu.

Kebapçı Tamer - Bursa
Paylaş

Herkesin bildiği bir gerçek var ki Bursa denildiğinde İskender Kebap, İskender Kebap denildiğinde Bursa gelir akıllara!

Kebapçı Tamer Paylı, bu lezzet yolculuğuna 1982 yılında Heykel yeniyol caddesi üzerindeki dükkanla başlamış olup yeterince deneyim kazanmış bir isim.

Ardından tekstil işine girerek kebapçılık işine epey bir zaman ara verdikten sonra tekrar bu işe geri dönmüş ve markasını güçlendirmek için her detayı düşünmüş, çaba göstermiş ve amacına ulaşmış.

O zamanlar kuracağı kebap salonu için 1 yıl boyunca Türkiye genelinde kullanacağı et, yağ, salata ve tatlı çeşitleri üzerine araştırmalar yapmış.

Zaten, tüm ürünlerine göstermiş olduğu özeni hemen farkedecek ve özellikle kebabından bir lokma tatmanızla beraber lezzet farkını ve kalitesini anlayacaksınız.

Hele ki o iskendere yapılan son tereyağı dokunuşunun, yerken damaklarınıza yer eden tadını sizlere tarif etmemiz mümkün değil!

Kişiye özel hizmet veren Tamer Usta, tüm müşterilerini kapıda karşılıyor ve kapıdan uğurluyor.

Sımsıcak bir aile işletmesi olan bu dükkan son derece şık olmakla beraber kış bahçesine de sahip.

Tatlı olarak, mutlaka çikolatalı muhallebisinden denemelisiniz. Damakta unutulmaz bir tat bıraktığı ve tatlı konusunda da oldukça başarılı oldukları kesin...

Böylesine kaliteden ödün vermeyen ve yaptığı işin hakkını en iyi şekilde veren işletmeler için mutlaka vakit ayrılmalı. Yoksa siz hala denemediniz mi? :)

Adres: İhsaniye Mahallesi, Barbaros Cad. Eserkent Sitesi 8/B, 16130 Nilüfer/Bursa

Kısık Ateş
Kısık AteşModerator

Yorumlar (1)

Oya Kutlubay
06.05.2019

Muhteşem lezzetMükemmel hizmet

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Lezzet Durakları

Dönerci Tacettin - Hatay
Hatay - Antakya

Dönerci Tacettin - Hatay

24 Ocak 2019

Türkiye'de rezervasyon sistemiyle çalışan tek dönerci!

Evin Döner - Erzincan
Erzincan - Erzincan Merkez

Evin Döner - Erzincan

25 Ocak 2019

Yaprak dönerin bir başka adresi 'Evin Döner'.

Dönerci Şahin Usta - İstanbul
İstanbul - Fatih

Dönerci Şahin Usta - İstanbul

19 Şubat 2019

1969 senesinde kurulmuş ve o gün bu gündür önünden kuyruk eksik olmuyor.