add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcameracancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-ateslinkloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartrashtwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
İstanbul Ataşehir

Köfteci Cevdet - İstanbul

İşte size süper bir sokak lezzeti!

Köfteci Cevdet - İstanbul
Paylaş

İstanbul Ataşehir’de amiyane tabirle tükürük köftede en başarılı köftecilerden biri. Aynı zamanda oldukça doğal bir ortamda lezzetli köfte yemek isteyenler için pişman olunmayacak bir nokta.

İşletmesine kendi adını verdiği Giresunlu Cevdet Usta, 2000’li yıllarda kurduğu bu salaş işletme ile İstanbul Ataşehir’e nam salmış durumda...

Meşe kömüründe pişirdiği bol soğanlı köftesini ve ızgara sebzelerini herkes gibi bende oldukça başarılı buldum. Köftelerini ister serpme olarak kağıtta, isterseniz de porsiyon olarak tabakta sunuyor.

Fiyat performansına bakacak olursak, bir porsiyon köfte 22 tl ve bence bu lezzete kıyasla oldukça makul bir fiyat olduğunu düşünüyorum.

Sirkülasyonun çok olduğu bu salaş işletmede özellikle öğle saatlerinde yer bulmakta zorlanabilirsiniz o yüzden erken saatlerde gitmekte fayda var.

Sonuç olarak, sokak köftecisi görünümlü anne köftesi tadında muhteşem bir lezzet arayanlara şiddetle tavsiye ediyorum😊

Adres: İçerenköy, Kiiciikbbakkalkoy yolu cad. No:11, 34752 Ataşehir/İstanbul

Gülçin Kaya
Gülçin KayaYaşar Birleşik Pazarlama - Ürün Demo Şefi

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Lezzet Durakları

Tavacı Refik - Bursa
Bursa - Karacabey

Tavacı Refik - Bursa

14 Ağustos 2018

Son 3 yemek yeme hakkım olsa biri mutlaka Tavacı Refik Usta olurdu...

Şehir Kebapçısı - Ankara
Ankara - Çankaya

Şehir Kebapçısı - Ankara

04 Ekim 2018

Şehir Kebapçısı Ankara’nın resmi kebapçısı olacak gibi...

Yusuf Usta - Mardin
Mardin - Artuklu

Yusuf Usta - Mardin

09 Ekim 2018

Yediğim en iyi kıyma kebabı.