add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcameracancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-ateslinkloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartrashtwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Muğla Marmaris

Mavi Pide - Muğla

Odun ateşinin tartışılmaz lezzeti!

Mavi Pide - Muğla
Paylaş

Mavi Pide’nin Hisarönü ve Selimiye ‘de olmak üzere toplamda 2 şubesi bulunuyor. Biz size gittiğimiz Selimiye şubesinden söz edeceğiz.

Lezzetlerinden önce atmosferinden bahsedecek olursak, orman içinde ve dere kenarında muhteşem doğası ile iştahınızı kabartan, kendinizi huzurlu hissedeceğiniz bir yer olarak düşünebilirsiniz. Güler yüzlü çalışanları ve hızlı servis anlayışıyla da tüm beklentilerinizi karşılayabiliyor.

Bölgenin en iyi pidecisi olmasının yanı sıra, tatilciler için de ailecek yol üstünde keyifli bir mola vermek ve karın doyurabilmek için ideal bir yer.

Gelelim ağız sulandırıcı lezzetlerine…

Odunda ateşinde pişen yaklaşık 20 farklı pide çeşide sahip olan Mavi Pide, pizza ve kiremitte köfte alternatifi de sunuyor. Zengin bir serpme kahvaltı menüsü de müşterilerini mutlu etmeye yetiyor.

Lezzet çeşitliliği klasik pidecilere göre farklı. Favorilerimiz kıymalı pide ve közlenmiş patlıcanlı pide, yanında da kendi yaptıkları ayranları...

Tatlı olarak tahinli, elmalı, ballı ve muzlu pidesini mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

Adres: Selimiye, 48710 Marmaris/Muğla

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Lezzet Durakları

Töngül Pide Fırını - İzmir
İzmir - Ödemiş

Töngül Pide Fırını - İzmir

06 Haziran 2018

İzmir Ödemiş’te tarihi bir lezzet...

Pelit Park Pide - Ordu
Ordu - Ünye

Pelit Park Pide - Ordu

10 Eylül 2018

Enfes Ünye manzarası ve enfes Karadeniz pideleri için en doğru adres...

Kısmet Pide Salonu - Aydın
Aydın - Nazilli

Kısmet Pide Salonu - Aydın

25 Ocak 2019

Nazilli denildiğinde akla gelen ilk yer.