add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcameracancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-ateslinkloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartrashtwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
İzmir Konak

Odelato Artisan Gelato - İzmir

İzmir’de bir İtalya esintisi.

Odelato Artisan Gelato - İzmir
Paylaş

Herkes gibi dondurmanın iyisini arayan ve seven olarak Odelato Artisan Gelato'ya misafir olduk. Konsept olarak çok şık olmakla beraber içeri girer girmez İtalyan esintisini hissediyorsunuz.

Avrupa'daki dondurmacılardan hiçbir eksiği olmadığını kalite ve çeşitlilik olarak da fazlasıyla iddialı olduğunu söyleyebiliriz.

Bir dondurmacıdan lezzet haricinde pek bir şey beklemezsiniz ama burası konsept, tasarım, atmosfer ve titizlik olarak çoğu dondurmacılara oranla oldukça güven veriyor.

İşletme sahibi Oğuz Demirelli'den, yurtdışında dondurma üzerine eğitimler aldığını, reçetelerinin ise kendine has olduğunu öğrendik. Alışılmışın dışında, İtalyan tipi gelato lezzetlerini yakalayan Oğuz bey, en kaliteli ürünlerle ve farklı tatlarla misafirlerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor ve beklentilerini karşılıyor.

Açıkçası hangi çeşidini daha çok beğendiniz derseniz, hepsinin birbirinden farklı yanları var ve karar vermesi oldukça güç. Bizler en farklı olanlardan deniz tuzu, lotus bisküvili ve tiramisu çeşitlerine hayran kaldık.

Kaliteli ve mevsimsel ürünlerle yapılan, tamamen doğal dondurma çeşidi arayanlara duyurulur :)

Adres: Kültür, Meksika sokağı No:5A, 35220 Konak/İzmir

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Lezzet Durakları

Rüştü’nün Fırını - Trabzon
Trabzon - Trabzon Merkez

Rüştü’nün Fırını - Trabzon

08 Mart 2018

Görüntüsünden önce yapım aşaması insanı acıktırıyor.

Şeref Dondurma - Tekirdağ
Tekirdağ - Malkara

Şeref Dondurma - Tekirdağ

29 Ağustos 2018

Şeref Dondurma tüm Trakya’nın ismini haykırdığı bir dükkan.

Öz İkizler - Gaziantep
Gaziantep - Şahinbey

Öz İkizler - Gaziantep

25 Eylül 2018

Tarihi kökleri 10. yüzyıla uzanan yassı kadayıfa eski Arapça kaynaklarda rastlanır.