add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcameracancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-ateslinkloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartrashtwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Antalya Muratpaşa

Piyazcı Sami - Antalya

Tahinli piyaz.

Piyazcı Sami - Antalya
Paylaş

Bana Antalya dersen sana tahinli piyaz derim... Her öğün bıkmadan usanmadan yiyebileceğim Mısır’dan gelen Sami ustanın Antalya'ya kazandırdığı enfes bir tarif. Antalya'da ise en meşhurları Sami, Ahmet ve Aksu ama siz bence her yerde tadabilirsiniz çünkü her tarafta farklı bir lezzeti var.

Adres:Elmalı Mahallesi, 25. Sk. No:1, 07040 Muratpaşa/Antalya

Ömür Akkor
Ömür AkkorYemek Araştırmacısı ve Seyyah

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Lezzet Durakları

Humusçu Akın 1960 - Mersin
Mersin - Tarsus

Humusçu Akın 1960 - Mersin

04 Eylül 2018

Her siparişte taze olarak hazırlıyor humusu.

Asri Turşucu - İstanbul
İstanbul - Beyoğlu

Asri Turşucu - İstanbul

24 Ekim 2018

Adile Naşit ile Münir Özkul’un Neşeli Günler filmi çocukluğumuzun en güzel filmlerinden biri olarak hafızamızdaki yerini koruyor.

Hamamcıoğlu Humus Lokantası - Hatay
Hatay - Reyhanlı

Hamamcıoğlu Humus Lokantası - Hatay

25 Ocak 2019

Türkiye’de tek!