Sıcak İçecek Tarifleri

Önce Yeniler
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
22.03.2024
Aeropress Kahve Demleme Yöntemi
2B Görüntüleme
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
15.03.2024
Latte Tarifi
5 Dakika
1 Kişilik
3B Görüntüleme
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
23.01.2024
Pumpkin Spice Latte Tarifi
5 Dakika
1 Kişilik
4B Görüntüleme
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
16.01.2024
Kestane ve Bisküvili Latte Tarifi
4B Görüntüleme
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
22.03.2022
Salep Tarifi
15 Dakika
1 Kişilik
18B Görüntüleme
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
03.03.2022
Altın Süt Tarifi
15 Dakika
1 Kişilik
36B Görüntüleme
Koray Erdoğdu
Koray Erdoğdu
Barista Eğitmeni
25.10.2021
Bal Kabaklı Latte Tarifi
25 Dakika
2-4 Kişilik
12B Görüntüleme
Koray Erdoğdu
Koray Erdoğdu
Barista Eğitmeni
02.06.2021
Sütlü Türk Kahvesi Tarifi
10 Dakika
2 Kişilik
130B Görüntüleme
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
14.09.2019
Flat White Tarifi
10 Dakika
1 Kişilik
27B Görüntüleme

Soğuk kış aylarında elinizde sıcacık bir fincan ya da kupa olması hoşunuza gitmez miydi? Sıcak içecek tarifleri ile tam da bunu hedefleyen şeflerimiz, içinizi ısıtmaya hazırlanıyor. Espresso, americano, cappuccino, ristretto, mocha gibi sevilen sıcak kahveler, bitki çayı ve sıcak çikolata tarifleri Kısık Ateş şeflerinin pratik önerileriyle evde yapılabiliyor. Evde yapılabilecek sıcak içecekler konusunda sınır tanımayan şeflerimiz, dışarıda içtiğiniz ya da içebileceğiniz her şeyi evde nasıl hazırlayabileceğinize dair tarifler veriyor. Tariflerimiz sayesinde misafirlerinize, ailenize sıcak içecekler ikram edebilir, sohbetlerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Kış mevsiminin vazgeçilmezi sıcak içecekler, çay tekelinden çıkıyor ve bin bir çeşit içecekle çeşitleniyor. Şeflerimizin tarifleriyle yeni içecek denemeleri yapmaya, farklı tatlar keşfetmeye hazır olun.
Kışın Yapabileceğiniz Sıcak İçecekler Sizinle
Şeflerimiz sıcak içecek tarifleri ile kalori alımını dahi önemsiyor. Diyet sıcak içecek tarifleri ile kalori alımına dikkat etmek çok kolay. Kışın yapılabilecek içecekler evde vakit geçirmeyi güzel kılan, kışı daha anlamlı kılan tatlardan oluşuyor. Protein latte tarifinden sütlü İngiliz çayı tarifine kadar her içeceği bulacağınız kategorimiz oldukça öğretici tariflere sahip. Şeflerimiz kahveler arasındaki farkı anlamanıza, kahve demleme yöntemlerini öğrenmenize yardımcı oluyor, salep ya da klasik Türk kahvesi yaparken dikkat etmeniz gereken detaylara değiniyor. Kısık Ateş’in kış çaylarını, sıcak kahvelerini, geleneksel içeceklerini tarifleriyle birlikte kategorimizde keşfedebilirsiniz. Şeflerimiz, termosunuza koyup yanınızda taşıyabileceğiniz sıcak içecekleriyle yaşamınıza kolaylık ve lezzet kazandırıyor.
Kısık Ateş ile Sıcacık Bir Kış
Sıcak, keyifli ve lezzetli bir kış dönemi geçirmek için ihtiyacınız olan şey birkaç tarif. Kısık Ateş şefleri, profesyonel mutfak sırlarını paylaştıkları web sitemizde ve mobil uygulamamızda, sıcak içecekler kategorisini boş bırakmıyor, kış aylarının her gününde farklı bir sıcak içecek yapmanızı sağlayacak tarifler veriyor. Kısık Ateş ile sıcacık bir kış geçirmek isteyenleri kategorimize davet ediyor; leziz, pratik, ekonomik içecek rehberimizi sunuyoruz. Siz de bitki çayı ve Türk kahvesine alternatif yeni sıcak içecekler arıyorsanız, tarif denemeyi seviyorsanız hemen sitemizi keşfe çıkın. Tüm içecek tarifleri sizleri bekliyor.