add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Alper Tuğrul Ünlütürk
Alper Tuğrul Ünlütürk
Chef/Zennup1844
Uzmana Sor

Soru Sormak İçin Üye Olmalısın

Hemen üye olarak uzmanlara dilediğin soruyu sorabilirsin.

15 Ekim 2019

Alper Bey iyi günler. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümü ikinci sınıf öğrencisiyim Zennup'ta 2020 yazında staj yapmak istiyorum. Başvuru yapabileceğim bir yer veya cv gönderebileceğim bir e-posta adresi var mı?

Alper merhaba, bu konuyla ilgili cv'ni info@zennup.com.tr adresine yollayabilirsin.

08 Mart 2019

Merhaba Şefim. Ben Mengen Gastronomi ve Mutfak Sanatları 2. sınıf öğrencisiyim. Ömür Akkor'un okulumuzda vermiş olduğu bir konferans da kendisine yaz için iş başvurusu nasıl yapacağımızı sordum size yönlendirdi. Gerekli şartlar nelerdir bilgi almak istiyordum.

Merhaba Havva;Bu konuyla ilgili cv'ni info@zennup.com.tr adresine yollayabilirsin.

16 Mart 2019

Mrblar Alper Bey.Benim kizim 4 yasinda ona uygun saglikli vitamin deposu corba tarifleriniz var midir eklerseniz sevinirim simdisen teşekkür ediyorum size....

Merhabalar Aylin hanım;Küçük için mevsimsel bütün sebzelerden dönemsel olarak faydalanarak çorba yapmanız mümkün, yaptığınız çorbalarda et suyu veya sebze suyu kullanmanız yapacağınız çorbanın kalitesine doğrudan etki edecektir. Küçük çocukların tat alma hücrelerinin 5 yaşına kadar geliştiği öne sürülmektedir. Bu yüzden asitli sebzelerden ve baharattan uzak durmanızı tavsiye ederim.

17 Mart 2019

Merhabalar benimde ev yemekleri yerim var yemkler lezzeyli ama fazla guzel sunum yaoamiyorum

Merhaba Serpil hanım; artık sosyal medya ve paylaşım sayfalarındaki içerikler o kadar kapsamlı ki, biraz araştırma yaparak sunumlarınız üzerine gelişim sağlayabilirsiniz. Yada bir danışmanlık veya eğitim alabilirsiniz.

06 Şubat 2019

Sevmediğiniz hatta hiç tüketmediğiniz bir yemek varmı ?

Merhaba Muhammed, sevmediğim bir kaç yemek var evet ancak tüketmediğim yok. Her besinin tüketilmesi gerektiğine inanıyorum.