add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Blog

Ahmet Güzelyağdöken Kimdir?

Üniversitede hoca, babadan yağcı, peynirci ve gurme. Şimdi de Balmumu Lokantası'nın sahibi.

Ahmet Güzelyağdöken Kimdir?
Paylaş

Ahmet Güzelyağdöken'in soyadından da anlaşılacağı üzere, yağcılık ve peynircilik yapan bir ailenin ferdi olarak doğayla iç içe büyümüş biri.

Aile geleneklerinin yağcılık ve peynirciliğe dayandığını belirterek ve o kültürü benimseyerek gastronomiye çok daha kolay adım atmış bir isim olarak kendinden yeterince söz ettiriyor. Yaşam felsefesinin, ''dokunup tutabildiğiniz şeylerin bir yemek haline gelebilmesini başarabilmek'' olduğunu savunan Güzelyağdöken, röportajında ''Balmumu Dükkan&Lokanta'' isminin ilginç hikayesinden ve başarısından da bahsediyor... Röportajın tamamı için videomuzu tıklayın.

Ps: Bunun gibi değerli röportajlardan haberdar olabilmek için Kısık Ateş TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın! Keyifli seyirler :)

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Yazılar

Eyüp Kemal Sevinç
Eyüp Kemal SevinçEKS Mutfak - Kurucu Şefi
Turizm Gastronomisinde Eğitimin Önemi

İyi bir şef olmanın ilk adımı, işinde usta şeflerden alınan gastronomi eğitimleri ve öğretilen tekniklerdir.

Rafet İnce
Rafet İnceCelebrity Chef - Yazar
Profesyonel Mutfaklarda Kişisel Gelişimin Önemi

Hayal kurmaktan korkmayın. Çünkü hayal gücü insanın en önemli silahıdır!

Oytun Dağlı
Oytun DağlıYaşar Birleşik Pazarlama - Ürün Geliştirme Demo Şefi
Kariyer Seçiminde Kritik Soru: Restoran mı? Otel mi?

Kariyerime nerede devam etmeliyim?