add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Konya Karatay

Ali Baba Fırın Kebap Salonu - Konya

Çıraklıktan kalfalığa, kalfalıktan ustalığa uzanan 45 yıllık bir kebap salonu.

Ali Baba Fırın Kebap Salonu - Konya
Paylaş

Konya Şems-i Tebrizi mahallesinde bulunan bu kebap salonunda Ali usta 45 yıldır işinin başında yer alır. Her gün servis saati 10:00 gibi başlıyor ve 17:30 gibi bitiyor. İşinizi şansa bırakmamak adına bu mükemmel lezzeti kaçırmamakiçin öğlen saatlerinde Ali Baba Fırın Kebap Salonu’nda olun derim.

Benden sizlere bir tavsiye; çatal bıçak servisi istemeyin. Beraberinde gelen etin piştiği suya bastırılmış tırnaklı pideyle eliniz ile yiyin. Bayılacaksınız :)

Adres: Şems-i Tebrizi Mah. Şeref Şirin Sok. No: 5/A Karatay/Konya

 

Oytun Dağlı
Oytun DağlıYaşar Birleşik Pazarlama - Ürün Geliştirme Demo Şefi

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Lezzet Durakları

Rüştü'nün Fırını - Trabzon
Trabzon - Trabzon Merkez

Rüştü'nün Fırını - Trabzon

08 Mart 2018

Rüştü’nün Fırını, 1920’den beri bir çok savaşlara tanıklık etmiş hatta karneyle satışların bile yapıldığı hala günümüzde var olan eşsiz yerlerden biridir.

Fasulyeli - Bursa
Bursa - Nilüfer

Fasulyeli - Bursa

11 Mart 2018

FA2012 Kasım ayından beri var olan, sadece sekiz masayla başlayıp şuan doksan masaya ulaşan bir esnaf lokantasıdır.

Urlalı Hasan Usta - İzmir
İzmir - Konak

Urlalı Hasan Usta - İzmir

10 Nisan 2018

Öğle saatlerinde burnunuza güzel yemek kokuları geliyorsa, gördüğünüz yer mütevazı bir yerse, içindeki ustalar büyük bir özenle yemeklerini yapıyorsa bir de üstüne burada şık giyimli iş insanını görüyorsanız bilin ki iyi bir esnaf lokantasındasınız.