add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Konya Karatay

Ali Baba Fırın Kebap Salonu - Konya

Çıraklıktan kalfalığa, kalfalıktan ustalığa uzanan 45 yıllık bir kebap salonu.

Ali Baba Fırın Kebap Salonu - Konya
Paylaş

Konya Şems-i Tebrizi mahallesinde bulunan bu kebap salonunda Ali usta 45 yıldır işinin başında yer alır. Her gün servis saati 10:00 gibi başlıyor ve 17:30 gibi bitiyor. İşinizi şansa bırakmamak adına bu mükemmel lezzeti kaçırmamakiçin öğlen saatlerinde Ali Baba Fırın Kebap Salonu’nda olun derim.

Benden sizlere bir tavsiye; çatal bıçak servisi istemeyin. Beraberinde gelen etin piştiği suya bastırılmış tırnaklı pideyle eliniz ile yiyin. Bayılacaksınız :)

Adres: Şems-i Tebrizi Mah. Şeref Şirin Sok. No: 5/A Karatay/Konya

 

Oytun Dağlı
Oytun DağlıYaşar Birleşik Pazarlama - Ürün Geliştirme Demo Şefi

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Lezzet Durakları

Kalkanoğlu Pilavcısı - Trabzon
Trabzon - Ortahisar

Kalkanoğlu Pilavcısı - Trabzon

22 Şubat 2018

Trabzon yeşilliğiyle, içinde yaşamış olduğu esprili ve kıvrak zekalı insanıyla kendine hayran bırakan şehirlerimizden biridir.

Rüştü'nün Fırını - Trabzon
Trabzon - Trabzon Merkez

Rüştü'nün Fırını - Trabzon

08 Mart 2018

Rüştü’nün Fırını, 1920’den beri bir çok savaşlara tanıklık etmiş hatta karneyle satışların bile yapıldığı hala günümüzde var olan eşsiz yerlerden biridir.

Fasulyeli - Bursa
Bursa - Nilüfer

Fasulyeli - Bursa

11 Mart 2018

FA2012 Kasım ayından beri var olan, sadece sekiz masayla başlayıp şuan doksan masaya ulaşan bir esnaf lokantasıdır.