add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
İstanbul Beykoz

Bayramoğlu Döner - İstanbul

Döneri döner olarak yiyebileceğiniz bir işletme.

Bayramoğlu Döner - İstanbul
Paylaş

Bayramoğlu, İstanbul'da yiyebileceğiniz işini başarı ile yapan nadir dönercilerden bir tanesi. Burası,1990 yılından bu yana değişmeyen lezzet ve müşteri potansiyeline sahip bir işletme.

Hak ettiği müşteri potansiyeline sahip bu dükkanda personel oldukça profesyonel ve hızlı. Bu kalabalık gözünüzü korkutmasın en fazla 10 dakika beklersiniz zaten hızlı olmalarıyla o arayı kapatacaklardır :)

Döner saf ateşte pişirilmekte, etin kalitesi lezzeti mekana girdiğinizde kokusundan kendini belli ediyor. Masaya oturduğunuz an her kişi için ayrı ayrı salata ikram ediliyor ve ev tipi patates kızartması sıcacık lavaşları... sizi şımartmaya yetecektir. Karnınızı doyurduktan sonra kendinizi tatlı ile ödüllendirmek isterseniz havuç dilim baklava veya sütlaç öneririm.

Sonuç olarak; lezzetinin, denemeye ve beklemeye değer olduğunu düşünüyorum...

Adres: Rüzgarlıbahçe Mahallesi, Cumhuriyet Cd. No:2, 34805 Beykoz/İstanbul

Oytun Dağlı
Oytun DağlıYaşar Birleşik Pazarlama - Ürün Geliştirme Demo Şefi

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Lezzet Durakları

Dönerci Tacettin - Hatay
Hatay - Antakya

Dönerci Tacettin - Hatay

24 Ocak 2019

Türkiye'de rezervasyon sistemiyle çalışan tek dönerci!

Evin Döner - Erzincan
Erzincan - Erzincan Merkez

Evin Döner - Erzincan

25 Ocak 2019

Yaprak dönerin bir başka adresi 'Evin Döner'.

Dönerci Şahin Usta - İstanbul
İstanbul - Fatih

Dönerci Şahin Usta - İstanbul

19 Şubat 2019

1969 senesinde kurulmuş ve o gün bu gündür önünden kuyruk eksik olmuyor.