add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequote-leftquote-rightrecipereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Mardin Artuklu

Cercis Murat Konağı-Mardin

Restoranları, servisleri, yemekleri velhasıl her şeyleri çok özenli...

Cercis Murat Konağı-Mardin
Paylaş

Restoranları, servisleri, yemekleri velhasıl her şeyleri çok özenli

Ebru ve Fatih bence yemek konusunda tanıştığım en güzel çift. Hem yemekleri hem de doğdukları ve doydukları yerleri tanıtma çabaları, dostlukları bambaşka. Mardin’e ilk adım attığımız andan itibaren onlarla program yapıyoruz.


Kahvaltıda yediğimiz gül şerbetli kaymak, pekmezli yumurta ve kişnişli sucuk bizi bizden alıyor.

Restoranları, servisleri, yemekleri velhasıl her şeyleri çok özenli. Akşam yediğimiz patlıcanlı pilav harikuladeydi. Restoranlarında çaldıkları müzik ise sizi tamamen oralarda hissettiriyor. Yani sizi tüm ambiyansı ile Mardin’de hissettiren bir yer ve bence mutlaka orada yemek yemeniz gerekli.

Adres: Şar Mahallesi, 1. Cadde No:517, 47100 Artuklu/Mardin

Ömür Akkor
Ömür AkkorYemek Araştırmacısı ve Seyyah

Yorumlar

Bu lezzet durağı için henüz yorum bulunmamaktadır.

Benzer Lezzet Avcıları

Kalkanoğlu Pilavcısı-Trabzon
Trabzon - Ortahisar

Kalkanoğlu Pilavcısı-Trabzon

22 Şubat 2018

Trabzon yeşilliğiyle, içinde yaşamış olduğu esprili ve kıvrak zekalı insanıyla kendine hayran bırakan şehirlerimizden biridir.

Rüştü'nün Fırını-Trabzon
Trabzon - Trabzon Merkez

Rüştü'nün Fırını-Trabzon

08 Mart 2018

Rüştü’nün Fırını, 1920’den beri bir çok savaşlara tanıklık etmiş hatta karneyle satışların bile yapıldığı hala günümüzde var olan eşsiz yerlerden biridir.

Fasulyeli-Bursa
Bursa - Nilüfer

Fasulyeli-Bursa

11 Mart 2018

FA2012 Kasım ayından beri var olan, sadece sekiz masayla başlayıp şuan doksan masaya ulaşan bir esnaf lokantasıdır.