add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Karabük Safranbolu

İmren Hotel-Karabük

Aslında Safranbolu’da nereye adım atsanız İmren. Otelleri, restoranları ve enfes lokumları var. Konaklama için en doğru tercihlerden biri.

İmren Hotel-Karabük
Paylaş

Aslında Safranbolu’da nereye adım atsanız İmren...

Otelleri, restoranları ve enfes lokumları var. Konaklama için en doğru tercihlerden biri.

Geleneksel eski mimaride düzenlenmiş otelleri de otelin odaları da çok başarılı. Eski şehrin meydanında bulunan otelden birkaç adım atarak sanki yüzyıllar önceki bir Osmanlı kasabasına varıyorsunuz.

Otelin restoranında mutlaka orijinal Safranbolu yemeklerini tatmanızı öneririm. Piruhi, Rum mantısı, keşli cevizli erişte, enfes yaprak sarması ve safranlı pilav bunlardan birkaçı...

Adres: Çeşme Mahallesi, 78600 Safranbolu/Karabük

Ömür Akkor
Ömür AkkorYemek Araştırmacısı ve Seyyah

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Lezzet Durakları

Kalkanoğlu Pilavcısı-Trabzon
Trabzon - Ortahisar

Kalkanoğlu Pilavcısı-Trabzon

22 Şubat 2018

Trabzon yeşilliğiyle, içinde yaşamış olduğu esprili ve kıvrak zekalı insanıyla kendine hayran bırakan şehirlerimizden biridir.

Rüştü'nün Fırını-Trabzon
Trabzon - Trabzon Merkez

Rüştü'nün Fırını-Trabzon

08 Mart 2018

Rüştü’nün Fırını, 1920’den beri bir çok savaşlara tanıklık etmiş hatta karneyle satışların bile yapıldığı hala günümüzde var olan eşsiz yerlerden biridir.

Fasulyeli-Bursa
Bursa - Nilüfer

Fasulyeli-Bursa

11 Mart 2018

FA2012 Kasım ayından beri var olan, sadece sekiz masayla başlayıp şuan doksan masaya ulaşan bir esnaf lokantasıdır.