add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcameracancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-ateslinkloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartrashtwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
İstanbul Kadıköy

Dondurmacı Erhan - İstanbul

Yaz kış demeden canınızı çektiren özelliği var...

Dondurmacı Erhan - İstanbul
Paylaş

2019 yılının BEST OF CITY AWARDS ödülüne layık görülen, yani yılın en başarılı dondurmacısından bahsetmek istiyorum.

Tarihi Hırvatistan’a dayanan bu güzel dondurmacı, sonrasında Gemlik Kumla’da 10 yıl, Şile’de 20 yıl ve Kınalıada’da 3 yıl hizmet verdikten sonra şimdi Kadıköy Merdivenköy’de aynı kalitede hizmet vermeye devam ediyor.

Dondurmalarının en büyük sırrı babadan oğula geçmiş bir süreçte tavında dövülmüş olmaları kesinlikle. Bir diğer nokta ise özenle seçtikleri keçi sütünde saklı. Bence her daim yeniliğe açık olmaları da göz ardı edilemez sırlarından bir tanesi.

En doğal meyvelerle hazırlananmasının yanı sıra hijyen açısından güvenebileceğiniz bir nokta olduğunun altını çizmek isterim. Dondurma çeşitlerinden en dikkat çekenleri; mojito, yeşil elma, akdeniz meyveleri, tarçın ve karadut diye sıralayabilirim...

Bu lezzet harikalarını en uygun fiyat ayrıcalıklarıyla müşterisine sunan Dondurmacı Erhan’ı en kısa zamanda denemelisiniz.

Adres: Şair arşi caddesi no 15 merdivenköy Göztepe, 34732 Kadıköy/İstanbul

Gülçin Kaya
Gülçin KayaYaşar Birleşik Pazarlama - Ürün Demo Şefi

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Lezzet Durakları

Rüştü’nün Fırını - Trabzon
Trabzon - Trabzon Merkez

Rüştü’nün Fırını - Trabzon

08 Mart 2018

Görüntüsünden önce yapım aşaması insanı acıktırıyor.

Şeref Dondurma - Tekirdağ
Tekirdağ - Malkara

Şeref Dondurma - Tekirdağ

29 Ağustos 2018

Şeref Dondurma tüm Trakya’nın ismini haykırdığı bir dükkan.

Öz İkizler - Gaziantep
Gaziantep - Şahinbey

Öz İkizler - Gaziantep

25 Eylül 2018

Tarihi kökleri 10. yüzyıla uzanan yassı kadayıfa eski Arapça kaynaklarda rastlanır.