add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcameracancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-ateslinkloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartrashtwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Hatay Antakya

Dönerci Tacettin - Hatay

Türkiye’de rezervasyon sistemiyle çalışan tek dönerci!

Dönerci Tacettin - Hatay
Paylaş

Bence süper döneri var. Salçası, acısı, kimyonu, maydanozu, soğanı tek kelime ile harikulade. Saat 11:00’de geliyoruz diye aradık, 14:20’ye rezervasyon verince biraz şaşırdık, hatta kızdık ne bekleyeceğiz o kadar diye ama bekledik ve saatinde gittik.

Bir de ne görelim, sadece 3 masa var. Sonra nedenini sorduk. Tacettin Usta tüm döneri kendi kesip kendi servis ediyor, haliyle de 3 masaya anca yetiyor. O yüzden 3 masa 3 masa servis alıyor. Biz pek şaşırdık ama ikişer porsiyon dönerleri de bayağı aşırdık. Mutlaka uğrayın, Hatay döneri biraz farklı, kebap gibi, ekşi ayranla da süper oluyor.

Adres: Güllü Bahçe Mahallesi, Silahlı Kuvvetler Cd. No:18, 31070 Antakya/Hatay

Ömür Akkor
Ömür AkkorYemek Araştırmacısı ve Seyyah

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Lezzet Durakları

Tavacı Refik - Bursa
Bursa - Karacabey

Tavacı Refik - Bursa

14 Ağustos 2018

Son 3 yemek yeme hakkım olsa biri mutlaka Tavacı Refik Usta olurdu...

Şehir Kebapçısı - Ankara
Ankara - Çankaya

Şehir Kebapçısı - Ankara

04 Ekim 2018

Şehir Kebapçısı Ankara’nın resmi kebapçısı olacak gibi...

Yusuf Usta - Mardin
Mardin - Artuklu

Yusuf Usta - Mardin

09 Ekim 2018

Yediğim en iyi kıyma kebabı.