add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Hatay Antakya

Dönerci Tacettin - Hatay

Türkiye'de rezervasyon sistemiyle çalışan tek dönerci!

Dönerci Tacettin - Hatay
Paylaş

Bence süper döneri var. Salçası, acısı, kimyonu, maydanozu, soğanı tek kelime ile harikulade. Saat 11:00’de geliyoruz diye aradık, 14:20’ye rezervasyon verince biraz şaşırdık, hatta kızdık ne bekleyeceğiz o kadar diye ama bekledik ve saatinde gittik.

Bir de ne görelim, sadece 3 masa var. Sonra nedenini sorduk. Tacettin Usta tüm döneri kendi kesip kendi servis ediyor, haliyle de 3 masaya anca yetiyor. O yüzden 3 masa 3 masa servis alıyor. Biz pek şaşırdık ama ikişer porsiyon dönerleri de bayağı aşırdık. Mutlaka uğrayın, Hatay döneri biraz farklı, kebap gibi, ekşi ayranla da süper oluyor.

Adres: Güllü Bahçe Mahallesi, Silahlı Kuvvetler Cd. No:18, 31070 Antakya/Hatay

Ömür Akkor
Ömür AkkorYemek Araştırmacısı ve Seyyah

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Lezzet Durakları

Evin Döner - Erzincan
Erzincan - Erzincan Merkez

Evin Döner - Erzincan

25 Ocak 2019

Yaprak dönerin bir başka adresi 'Evin Döner'.

Dönerci Şahin Usta - İstanbul
İstanbul - Fatih

Dönerci Şahin Usta - İstanbul

19 Şubat 2019

1969 senesinde kurulmuş ve o gün bu gündür önünden kuyruk eksik olmuyor.

Bayramoğlu Döner - İstanbul
İstanbul - Beykoz

Bayramoğlu Döner - İstanbul

10 Nisan 2019

Döneri döner olarak yiyebileceğiniz bir işletme.