add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcameracancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-ateslinkloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartrashtwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
İzmir Konak

Doyuran Manisa Kebap - İzmir

İzmir’de Manisa kebap deyince aklıma gelen ilk yer olduğunu söylemek isterim.

Doyuran Manisa Kebap - İzmir
Paylaş

1970 yılından bugüne Kemeraltı çarşısında tarihi Ali Paşa Şadırvanı'nın yanında hizmet veren Doyuran Manisa Kebap’tayız. İşletme sahiplerinin, işlerine duydukları saygı ve sevgi sonsuz olup müşteri memnuniyetine oldukça önem veriyorlar.

Herkesin bildiği üzere kebaplar arasında Manisa Kebap özel bir lezzettir. Bu işin uzmanlık alanı olduğuna inananlardanım.

Manisa Kebabı süt dana etinin sinirleri temizlendikten sonra hiçbir katkı maddesi kullanılmadan hazırlanan bir kebap çeşididir bununla da kalmayıp hazırlanan kebapların sarıldığı şişler de özeldir. Burada tamamen paslanmaz çelikten özel şişler kullanılmasına önem veriliyor.

Tarihi İzmir fotoğraflarının hakim olduğu iç dekorasyonu ilginizi çekmekle beraber sizleri mutlu hissettirecek. Keyifli zaman geçirirken atmosferin tadını çıkarmayı da unutmayın.

Manisa kebap haricinde, iskenderinin de apayrı bir lezzet olduğunun altını çizmek isterim. Benim gibi kebap severlerin hiç düşünmeden deneyimlemesi gereken bir nokta.

Son olarak ceviz ve tahinli Kemalpaşa tatlısıyla kendinizi ödüllendirin. Şimdiden afiyet olsun.

Kemeralti Mah. 866 Sok. No:14 | Konak Merkez Konak, İzmir

Oytun Dağlı
Oytun DağlıYaşar Birleşik Pazarlama - Ürün Geliştirme Demo Şefi

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Lezzet Durakları

Tavacı Refik - Bursa
Bursa - Karacabey

Tavacı Refik - Bursa

14 Ağustos 2018

Son 3 yemek yeme hakkım olsa biri mutlaka Tavacı Refik Usta olurdu...

Şehir Kebapçısı - Ankara
Ankara - Çankaya

Şehir Kebapçısı - Ankara

04 Ekim 2018

Şehir Kebapçısı Ankara’nın resmi kebapçısı olacak gibi...

Yusuf Usta - Mardin
Mardin - Artuklu

Yusuf Usta - Mardin

09 Ekim 2018

Yediğim en iyi kıyma kebabı.