add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Uşak Uşak Merkez

Ersöz Pide - Uşak

Yakınlardaysanız rotanızı çevirmeye değer.

Ersöz Pide - Uşak
Paylaş

Uşak’a sadece pide yemek amacıyla geldim ve akabinde geri döndüm. İyi ki de gelmişim diyorum. Susamlı peynirli ve susamlı ıspanaklı pidesi çok çok lezzetli. Kuşbaşılı pide en beğenilenler arasında ama ben sipariş vermedim. Daha sonra yandaki masadan bir dilim aşırınca neden olduğunu anladım.

Lokanta sahibi aile çocuklarıyla birlikte 40 yıldır pide ustası olarak geleneği sürdürmekte. İşlerini sahiplenmeleri, övünmeleri bence kesinlikle takdire şayan. Yanında servis edilen fırınlanmış köy biberi, soğan ve yerli domates de çok lezzetli. Yakınlardaysanız rotanızı çevirmelisiniz.

Adres: İslice Mahallesi, Değergeç Sk. No:5, 64100 Uşak Merkez/Uşak

Ömür Akkor
Ömür AkkorYemek Araştırmacısı ve Seyyah

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Lezzet Durakları

Kısmet Pide Salonu - Aydın
Aydın - Nazilli

Kısmet Pide Salonu - Aydın

25 Ocak 2019

Nazilli denilince akla gelen ilk yer.

Mikado Pide - Aydın
Aydın - Bozdoğan

Mikado Pide - Aydın

28 Ocak 2019

Bu lezzetin sırrı 'Bozdoğan'.

Sümer Pide Salonu - Aydın
Aydın - Yenipazar / Aydın

Sümer Pide Salonu - Aydın

28 Ocak 2019

Günün her saati hizmete açık.