add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcameracancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-ateslinkloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartrashtwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Uşak Uşak Merkez

Ersöz Pide - Uşak

Yakınlardaysanız rotanızı çevirmeye değer.

Ersöz Pide - Uşak
Paylaş

Uşak’a sadece pide yemek amacıyla geldim ve akabinde geri döndüm. İyi ki de gelmişim diyorum. Susamlı peynirli ve susamlı ıspanaklı pidesi çok çok lezzetli. Kuşbaşılı pide en beğenilenler arasında ama ben sipariş vermedim. Daha sonra yandaki masadan bir dilim aşırınca neden olduğunu anladım.

Lokanta sahibi aile çocuklarıyla birlikte 40 yıldır pide ustası olarak geleneği sürdürmekte. İşlerini sahiplenmeleri, övünmeleri bence kesinlikle takdire şayan. Yanında servis edilen fırınlanmış köy biberi, soğan ve yerli domates de çok lezzetli. Yakınlardaysanız rotanızı çevirmelisiniz.

Adres: İslice Mahallesi, Değergeç Sk. No:5, 64100 Uşak Merkez/Uşak

Ömür Akkor
Ömür AkkorYemek Araştırmacısı ve Seyyah

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Lezzet Durakları

Töngül Pide Fırını - İzmir
İzmir - Ödemiş

Töngül Pide Fırını - İzmir

06 Haziran 2018

İzmir Ödemiş’te tarihi bir lezzet...

Pelit Park Pide - Ordu
Ordu - Ünye

Pelit Park Pide - Ordu

10 Eylül 2018

Enfes Ünye manzarası ve enfes Karadeniz pideleri için en doğru adres...

Kısmet Pide Salonu - Aydın
Aydın - Nazilli

Kısmet Pide Salonu - Aydın

25 Ocak 2019

Nazilli denildiğinde akla gelen ilk yer.