add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Şanlıurfa Haliliye

Köşem Ciğer ve Kebap Salonu - Şanlıurfa

Urfa'lıların vazgeçilmezlerinden biri.

Köşem Ciğer ve Kebap Salonu - Şanlıurfa
Paylaş

Urfa'lıların pek sevdiği başka bir ciğerci dükkanı daha. Gittiğiniz zaman ciğerin tadının ne kadar lezzetli olduğunu anlayacaksınız. Onun dışında ezme kuzu şişi de gayet başarılıydı. Biz gittiğimizde ciğerle başladığımız bu sofra, yan tarafta oturan Urfa’lıların mutlaka kuzuyu da yiyin tavsiyesiyle yön değiştirdi ve gerçekten de enfes bir kuzu yedik.

Adres: Çankaya Mah. Emniyet Cad., Arapoca Park Karşısı, Karaköprü, Şanlıurfa Merkez, Şanlıurfa

 

 

 

Ömür Akkor
Ömür AkkorYemek Araştırmacısı ve Seyyah

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Lezzet Durakları

Bağdat Pöç Tandır - Kayseri
Kayseri - Melikgazi

Bağdat Pöç Tandır - Kayseri

10 Ekim 2018

Yemekte en sevdiğim stil; en basitten en inanılmaz lezzeti çıkarmak... Burası da tam öyle. Özellikle çorba diye getirdikleri haşlanmış pöçün suyu için ölmeden evvel mutlaka için diye not düşeyim.

Kardeşler İşkembe Salonu - Yalova
Yalova - Yalova Merkez

Kardeşler İşkembe Salonu - Yalova

18 Ocak 2019

Sakatat yemeği sevenler için nokta atışı bir yer.

Arkadaşlar Ciğer ve Kebap Salonu - Tarsus

Mersin efsanelerinden biri 'Arkadaşlar'