add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
İzmir Güzelbahçe

Mahalle Güzelbahçe - İzmir

Hafta sonunuzu güzel bir mahalle de geçirmeye ne dersiniz?

Mahalle Güzelbahçe - İzmir
Paylaş

İzmir'in Güzelbahçe semtinde yaklaşık iki sene önce kapılarını açan Mahalle, yemeği, sanatı ve birçok etkinliği aynı noktada buluşturuyor. Her yaştan insanın keyifli zaman geçirebileceği, samimi paylaşımlarda bulunabileceği yeşillikler içinde ferah bir alan arayanlara tavsiye niteliğinde.

Atmosferini yaşamak ve deneyimlerimizi sizlerle de paylaşmak için hiç düşünmeden rotamızı çevirdik.

Sessiz, sakin, huzur dolu aynı zamanda dilediğiniz her tür restoran ve kafe seçeneklerini bulabileceğiniz bir ortam olduğunu söyleyebiliriz.

Burası, günün erken saatlerinde de gidebileceğiniz, leziz bir kahvaltı sonrası dilerseniz botanik bahçesinde keyifli bir yürüyüş yapabileceğiniz veya nefis bir akşam yemeği ardından sevdiklerinizle keyifli saatler geçirebileceğiniz bir mahalle...

Ayrıca, birbirinden ünlü restoran ve kafelerin yan yana ve karşılıklı olarak konumlandırıldığı, ortak festivaller ve etkinlikler düzenlendiği, alternatif bir sanat mahallesi gibi de adlandırılabilir.

Böyle bir mekânı İzmir'e kazandırdıkları için şanslı olduğumuzu söyleyebiliriz. Hafta sonunuzu güzel bir mahalle de geçirmeye ne dersiniz?

Adres: Yalı, Abdullah Baydar Cd. No:28, 35310 Güzelbahçe/İzmir

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Lezzet Durakları

İmren Hotel - Karabük
Karabük - Safranbolu

İmren Hotel - Karabük

02 Ekim 2018

Aslında Safranbolu’da nereye adım atsanız İmren...

Cercis Murat Konağı - Mardin
Mardin - Artuklu

Cercis Murat Konağı - Mardin

10 Ekim 2018

Restoranları, servisleri, yemekleri velhasıl her şeyleri çok özenli...

GastroAntep Fest'18 - Gaziantep
Gaziantep - Şehitkamil

GastroAntep Fest'18 - Gaziantep

01 Kasım 2018

Gaziantep, bu yıl ilk kez düzenlenen Uluslararası Gastronomi Festivali kapsamında 3 günde 250 bin ziyaretçi ağırladı.