add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcameracancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-ateslinkloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartrashtwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
İzmir Konak

Meşhur Hisarönü Şambalicisi - İzmir

Değişmeyen lezzetler...

Meşhur Hisarönü Şambalicisi - İzmir
Paylaş

İzmir-Kemeraltı Çarşısı’nda 1942’den beri hizmet vermeye devam eden, günün erken saatlerinde bile tazeliğinden, lezzetinden ve kalitesinden hiç ödün vermeyen tarihi, Meşhur Hisarönü Şambalicisi.

Herkesin bu tatlıyla mutlaka bir bağı vardır mesela çocukluğumuz gelir aklımıza işte burada çocukluğunuzdan beri benimsediğiniz, damaklarınızda yer eden o lezzeti bulabilirsiniz... Önce göze sonra midenize hitap edeceğinden hiç şüpheniz olmasın. Eski tatların hala yaşatılıyor olması gerçekten mutluluk verici. Her damağa uygun çeşitliliğe sahip şambali tatlıları oldukça lezzetli ve hafif.

Kemeraltı Çarşısı’na gidip de es geçilmemesi gereken, adından da anlaşılacağı üzere oldukça meşhur ayaküstü lezzet noktalarından bir tanesi olduğunu belirtmek isteriz. Şimdiden afiyet olsun.

Adres: Konak Mahallesi, 901. Sk. 13/A, 35250 Konak/İzmir

Oytun Dağlı
Oytun DağlıYaşar Birleşik Pazarlama - Ürün Geliştirme Demo Şefi

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Lezzet Durakları

Rüştü’nün Fırını - Trabzon
Trabzon - Trabzon Merkez

Rüştü’nün Fırını - Trabzon

08 Mart 2018

Görüntüsünden önce yapım aşaması insanı acıktırıyor.

Şeref Dondurma - Tekirdağ
Tekirdağ - Malkara

Şeref Dondurma - Tekirdağ

29 Ağustos 2018

Şeref Dondurma tüm Trakya’nın ismini haykırdığı bir dükkan.

Öz İkizler - Gaziantep
Gaziantep - Şahinbey

Öz İkizler - Gaziantep

25 Eylül 2018

Tarihi kökleri 10. yüzyıla uzanan yassı kadayıfa eski Arapça kaynaklarda rastlanır.