add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Kırklareli Lüleburgaz

Ömür Pastanesi-Kırklareli

Burada kahvaltı yapmak bir Lüleburgaz geleneğidir. 70 yıllık bir Anadolu efsanesi.Onu biricik yapansa bence kahvaltısı...

Ömür Pastanesi-Kırklareli
Paylaş

Burada kahvaltı yapmak bir Lüleburgaz geleneğidir. 

70 yıllık bir Anadolu efsanesi. Onu biricik yapansa bence kahvaltısı. Bir parça yağlısından beyaz peynir, zeytin, bal ve tereyağı, yanında da isterseniz ekmek isterseniz tereyağlı sade börekleri.
Çay ve sıcak süt de içecek seçenekleri. Burada kahvaltı yapmak bir Lüleburgaz geleneği. İki kişi yaptığımız kahvaltıya tüm ürünlerin çok iyi olduğunu da vurgulayarak 14,50 TL ödüyoruz. Gördüğüm fiyat kalite endeksi en yüksek kahvaltı olduğunu belirtmek isterim.

Adres: Kocasinan Mahallesi, İstanbul Cd. No:29, 39750 Lüleburgaz/Kırklareli

Ömür Akkor
Ömür AkkorYemek Araştırmacısı ve Seyyah

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Lezzet Durakları

Kalkanoğlu Pilavcısı-Trabzon
Trabzon - Ortahisar

Kalkanoğlu Pilavcısı-Trabzon

22 Şubat 2018

Trabzon yeşilliğiyle, içinde yaşamış olduğu esprili ve kıvrak zekalı insanıyla kendine hayran bırakan şehirlerimizden biridir.

Rüştü'nün Fırını-Trabzon
Trabzon - Trabzon Merkez

Rüştü'nün Fırını-Trabzon

08 Mart 2018

Rüştü’nün Fırını, 1920’den beri bir çok savaşlara tanıklık etmiş hatta karneyle satışların bile yapıldığı hala günümüzde var olan eşsiz yerlerden biridir.

Fasulyeli-Bursa
Bursa - Nilüfer

Fasulyeli-Bursa

11 Mart 2018

FA2012 Kasım ayından beri var olan, sadece sekiz masayla başlayıp şuan doksan masaya ulaşan bir esnaf lokantasıdır.