add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Antalya Muratpaşa

Sıralı Kebap - Antalya

Kendine has kendi dokunuşları olan güzel bir et dükkanı. Antalya’nın en yenisi ve son zamanlarda mutfağı

Sıralı Kebap - Antalya
Paylaş

Kendine has kendi dokunuşları olan güzel bir et dükkanı

Antalya’nın en yenisi ve son zamanlarda mutfağı açısından yediğim en iyisi. Dükkanın eski Lara yolunda olması, manzarası, lahmacunları ve kebapları gerçekten çok ama çok lezzetli.

Kebaplara yaptığı ufak yorumlamalarsa çok başarılı. Kendine has kendi dokunuşları olan güzel bir et dükkanı. Özellikle Antalya’da yaşayanlar içinse çok iyi bir alternatif. Kabak tatlısı da tam Antalya tarifi, dışı taş fırında hafifçe yakılmış kıtır kıtır, üzerine de bol tahin ve ceviz…

Adres: Çağlayan Mahallesi, Eski Lara Caddesi No:419, Muratpaşa/Antalya

Ömür Akkor
Ömür AkkorYemek Araştırmacısı ve Seyyah

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Lezzet Durakları

Kalkanoğlu Pilavcısı - Trabzon
Trabzon - Ortahisar

Kalkanoğlu Pilavcısı - Trabzon

22 Şubat 2018

Trabzon yeşilliğiyle, içinde yaşamış olduğu esprili ve kıvrak zekalı insanıyla kendine hayran bırakan şehirlerimizden biridir.

Rüştü'nün Fırını - Trabzon
Trabzon - Trabzon Merkez

Rüştü'nün Fırını - Trabzon

08 Mart 2018

Rüştü’nün Fırını, 1920’den beri bir çok savaşlara tanıklık etmiş hatta karneyle satışların bile yapıldığı hala günümüzde var olan eşsiz yerlerden biridir.

Fasulyeli - Bursa
Bursa - Nilüfer

Fasulyeli - Bursa

11 Mart 2018

FA2012 Kasım ayından beri var olan, sadece sekiz masayla başlayıp şuan doksan masaya ulaşan bir esnaf lokantasıdır.