add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcameracancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-ateslinkloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartrashtwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Şanlıurfa Haliliye

Taş Saray Restaurant - Şanlıurfa

Şimdiden favori listenize alabilirsiniz.

Taş Saray Restaurant - Şanlıurfa
Paylaş

Şanlıurfa'nın yepyeni bir lezzet durağı olan Urfa Taş Saray'da, kebap çeşitleri, iskender, döner ve pide çeşitlerini misafirlerine güler yüzlü personeliyle sunuyor. Bu restoran sadece tarihi taşlardan yapılmış olup gösterişli bir yapıya sahip. Aynı zamanda kalabalık ve büyük müşteri gruplarını ağırlama potansiyeline de sahip bir işletme.

Etlerin lezzeti, pişirme yöntemi, sunum şekli ve tazeliğiyle tavsiye edilebilecek nitelikte. Keme kebabı (yerel mantarlar içeren mevsimlik bir kebap), içli köftesi, lahmacunu ve bostana salatası es geçilemeyecek kadar harika.

Gerçek Urfa lezzetleri sunan bu mekân her şeyiyle leziz ve pişman olmayacağınız bir nokta. Şimdiden favori listenize alabilirsiniz. Afiyet olsun!

Adres: Paşabağı Mahallesi, Taşsaray Yaprak Döner & Restaurant, 63000 Haliliye/Şanlıurfa

Oytun Dağlı
Oytun DağlıYaşar Birleşik Pazarlama - Ürün Geliştirme Demo Şefi

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Lezzet Durakları

Tavacı Refik - Bursa
Bursa - Karacabey

Tavacı Refik - Bursa

14 Ağustos 2018

Son 3 yemek yeme hakkım olsa biri mutlaka Tavacı Refik Usta olurdu...

Şehir Kebapçısı - Ankara
Ankara - Çankaya

Şehir Kebapçısı - Ankara

04 Ekim 2018

Şehir Kebapçısı Ankara’nın resmi kebapçısı olacak gibi...

Yusuf Usta - Mardin
Mardin - Artuklu

Yusuf Usta - Mardin

09 Ekim 2018

Yediğim en iyi kıyma kebabı.