add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcameracancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-ateslinkloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartrashtwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Antalya Muratpaşa

Topçu Kebap - Antalya

Tarih ve lezzetin buluşma noktası.

Topçu Kebap - Antalya
Paylaş

1900'lerde tandır ve paça ile lokanta hayatına başlayan dükkan 1920'lerde piyaz ve şiş köfte ile servise devam ediyor. En son eklenen dönerle de bugünkü kimliğine ulaşıyor. Yüz küsur yıldır ayakta duran bir lokanta. Servis saatleri, öğlen 12‘den akşam 21’e kadar.

Piyazını, şiş köftesini ve dönerini keyifle yiyebileceğiniz bu aile işletmesinde, yemeğin üstüne ise mutlaka kabak tatlısını ve Arap kadayıfını denemenizi öneririm.

Adres: Muratpaşa Mahallesi, Kazım Özalp Cad. No:21, 07040 Muratpaşa/Antalya

Oytun Dağlı
Oytun DağlıYaşar Birleşik Pazarlama - Ürün Geliştirme Demo Şefi

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Lezzet Durakları

Tavacı Refik - Bursa
Bursa - Karacabey

Tavacı Refik - Bursa

14 Ağustos 2018

Son 3 yemek yeme hakkım olsa biri mutlaka Tavacı Refik Usta olurdu...

Şehir Kebapçısı - Ankara
Ankara - Çankaya

Şehir Kebapçısı - Ankara

04 Ekim 2018

Şehir Kebapçısı Ankara’nın resmi kebapçısı olacak gibi...

Yusuf Usta - Mardin
Mardin - Artuklu

Yusuf Usta - Mardin

09 Ekim 2018

Yediğim en iyi kıyma kebabı.