add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcameracancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-ateslinkloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartrashtwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Blog

Bir Markanın Kahve Akımındaki Rolü

Bir markanın nitelikli kahve akımına verdiği desteğin önemi!

Bir Markanın Kahve Akımındaki Rolü
Paylaş

Nitelikli kahve nedir, nasıl yapılır ve nitelikli kahveyi daha yukarılara nasıl taşırız? Kahvenin dünyadaki tüketimi nasıl çoğaldı? Markalar mı akım yaratır, akım mı markaları yaratır...?

Bugün dünyada içilen kahvenin %60'ı %70'i süt ile içiliyor. Bu yüzden nitelikli ve iyi süte ihtiyaç duyuluyor. Pınar markası bu bağlamda 'Barista Süt' ve 'Latte Art Barista Süt' ile bizlere ciddi oranda destek sağladı ve nitelikli bir ayrıştırma yapmamızı sağladı diyen Mert Soley ve Barış Somer kahve hakkında ki tüm merak edilenleri harika anlatımlarıyla bizlere aktarıyor... Buradan bir kez daha kendilerine teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kahve ile ilgili merak ettiğiniz her şey bu videoda... İzlerken çok şey öğreneceksiniz, keyifli seyirler.

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Yazılar

Ömür Akkor
Ömür AkkorYemek Araştırmacısı ve Seyyah
5 TL’nin Altında Yiyebileceğiniz En İyi 5 Yemek

Sürekli yemek yemek için seyahat ediyorum hem de hiç durmadan…

Ömür Akkor
Ömür AkkorYemek Araştırmacısı ve Seyyah
Afrika’ya Giriş - Yahut Zanzibar

Bir Afrikalı’nın altınlarını çalabilirsin, toprağını alabilirsin, onu satabilirsin lakin mutluluğunu, gülümsemesini, samimiyetini alamazsın!

Ömür Akkor
Ömür AkkorYemek Araştırmacısı ve Seyyah
Anadolu’nun En İyi Lokantaları

Hafızalarınıza yer edecek önemli lokantalar.