add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Yalova Yalova Merkez

Kardeşler İşkembe Salonu - Yalova

Sakatat yemeği sevenler için nokta atışı bir yer.

Kardeşler İşkembe Salonu - Yalova
Paylaş

Yalova’nın en eski sakatat lokantası olan Kardeşler İşkembe Salonu, benim gibi sakatat sevenler için ideal bir lokanta. Çorbalarının çeşitliliği, bunun yanı sıra kelle tandır ve kokoreç servisi yapmaları burayı sevmemin bir başka nedeni... Kelle paça çorbası ve kelle tandır mutlaka tadına bakılması gerekenlerden diye düşünüyorum.

Adres: Süleyman Bey Mahallesi, 77100 Yalova Merkez/Yalova

 

Oytun Dağlı
Oytun DağlıYaşar Birleşik Pazarlama - Ürün Geliştirme Demo Şefi

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Lezzet Durakları

Bağdat Pöç Tandır - Kayseri
Kayseri - Melikgazi

Bağdat Pöç Tandır - Kayseri

10 Ekim 2018

Yemekte en sevdiğim stil; en basitten en inanılmaz lezzeti çıkarmak... Burası da tam öyle. Özellikle çorba diye getirdikleri haşlanmış pöçün suyu için ölmeden evvel mutlaka için diye not düşeyim.

Arkadaşlar Ciğer ve Kebap Salonu - Tarsus

Mersin efsanelerinden biri 'Arkadaşlar'

Can Adana Ocakbaşı (Adanalı Mazlum Usta) - Balıkesir

Yol üstü lezzetleri arayanlara küçük bir öneri.