add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Afyonkarahisar Afyonkarahisar Merkez

Aşçı Bacaksız - Afyonkarahisar

Memnun kalmamak imkansız !

Aşçı Bacaksız - Afyonkarahisar
Paylaş

Türkiye’nin en eski lokantalarından biri olmakla beraber en geleneksel ve en korunmuş dükkanlarından birine sahip. 4 nesildir hizmet veren bu dükkana girdiğinde bambaşka bir zamanda yaşıyormuşsun hissine kapılıyorsun..

Ayrıca ne yesem diye düşünme derdi yok. Kuzu tandırı, ekmek kadayıfı unutulacak gibi değil. Mutlaka gidip o ambiyansı yaşamalısınız.

Adres: Burmalı Mahallesi, Karaman Mah. Yeni Saraçlar Çarşısı No:6 Afyonkarahisar, 03100 Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar

Ömür Akkor
Ömür AkkorYemek Araştırmacısı ve Seyyah

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Lezzet Durakları

Bağdat Pöç Tandır - Kayseri
Kayseri - Melikgazi

Bağdat Pöç Tandır - Kayseri

10 Ekim 2018

Yemekte en sevdiğim stil; en basitten en inanılmaz lezzeti çıkarmak... Burası da tam öyle. Özellikle çorba diye getirdikleri haşlanmış pöçün suyu için ölmeden evvel mutlaka için diye not düşeyim.

Kardeşler İşkembe Salonu - Yalova
Yalova - Yalova Merkez

Kardeşler İşkembe Salonu - Yalova

18 Ocak 2019

Sakatat yemeği sevenler için nokta atışı bir yer.

Arkadaşlar Ciğer ve Kebap Salonu - Tarsus

Mersin efsanelerinden biri 'Arkadaşlar'