add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
İzmir Ödemiş

Birgi Baba Lokantası - İzmir

Yöresel yemek severlerin uğraması gereken bir lokasyon.

Birgi Baba Lokantası - İzmir
Paylaş

Ödemiş’e bağlı Birgi ilçesine girmeden yol kenarında yer alan bu restorant, yöresel yemeklerin ve lezzetlerin olduğu bir lokasyon. Aslında soğuk sıkım zeytinyağı işi yapan bir işletmedir. Buranın en büyük özelliklerinden biri kullandıkları zeytinyağının üretimini bizzat kendilerinin yapıyor olmasıdır. Türkiye’nin ödüllü zeytinyağı üreticiliğine sahip olan bu restorant aile işletmesidir ve tüm yemekleriyle oldukça lezizdir.

Bence bunun için yolunuzu değiştirmeye değer :) Yalnız bilmeniz gereken tek şey maalesef bu mekan sadece pazar günleri açık.

Adres: Birgi Mahallesi, Fatih Mehmet Bey Cd., 35750 Ödemiş/İzmir

Ömür Akkor
Ömür AkkorYemek Araştırmacısı ve Seyyah

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Lezzet Durakları

Liman Lokantası - Rize
Rize - Rize Merkez

Liman Lokantası - Rize

22 Ocak 2019

Kuru Fasulyenin Adresi :)

Öz-En Et Lokantası - Edirne
Edirne - Keşan

Öz-En Et Lokantası - Edirne

25 Ocak 2019

Bir satır et köyü.

Güldiken Et Lokantası - Kırklareli
Kırklareli - Babaeski

Güldiken Et Lokantası - Kırklareli

25 Ocak 2019

Kırklareli'nin meşhur et lokantası.