add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcameracancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-ateslinkloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartrashtwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Afyonkarahisar Afyonkarahisar Merkez

Salim Usta - Afyonkarahisar

Dededen toruna asırlık lezzet durağı.

Salim Usta - Afyonkarahisar
Paylaş

Salim Usta, dedesinin Saray Mutfağında öğrendiği geleneksel tatları yeni nesillere aktarıyor. Kendisi bu işi oldukça başarılı yapıyor.

Sıcacık, samimi ve küçük bir esnaf lokantası olan bu yer de tadına bakacağınız her şey çok lezzetli. Gönül rahatlığıyla her yemeğini yiyebilirsiniz. Tandır, kavurma, keşkek, çiftlik kebabı ve daha niceleri... Afyonkarahisar'a yolunuz düşer ise Uzun Çarşı içinde işini severek yapan Salim Usta'ya uğramadan geçmeyin derim.

Adres: Umurbey, Basın Cd. No:13, 03100 Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar

Oytun Dağlı
Oytun DağlıYaşar Birleşik Pazarlama - Ürün Geliştirme Demo Şefi

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Lezzet Durakları

Kalkanoğlu Pilavcısı - Trabzon
Trabzon - Ortahisar

Kalkanoğlu Pilavcısı - Trabzon

22 Şubat 2018

Trabzon yeşilliğiyle, içinde yaşamış olduğu esprili ve kıvrak zekalı insanıyla kendine hayran bırakan şehirlerimizden biridir.

Fasulyeli - Bursa
Bursa - Nilüfer

Fasulyeli - Bursa

11 Mart 2018

Sadece sekiz masayla başlayıp şuan doksan masaya ulaşan bir esnaf lokantasıdır.

Kısmet Lokantası - İzmir
İzmir - Konak

Kısmet Lokantası - İzmir

10 Nisan 2018

Bir İzmir klasiğidir Kısmet Lokantası.