add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
İstanbul Tuzla

Yeşil Ayder Restaurant - İstanbul

İstanbul'da Karadeniz yöresine ait lezzetleri aratmayan bir nokta.

Yeşil Ayder Restaurant - İstanbul
Paylaş

Yerinin sapalığı sizi kesinlikle yanıltmasın! Çok uzun zamandır en lezzetli kuru fasülyeyi deneyimlediğim, hatta hızımı alamayıp ikinci tabağı sipariş ettiğim nadir işletmelerden.

Tam her şeyi bitirdim derken gelen bol fındıklı sütlacı ile uzun süre daha zirvede kalmanıza kol kanat geriyor! Bunların yanında alternatif ana yemek olarak döneri, tatlı olarak ise kadayıflı muhallebisi tavsiyemdir. Fiyat skalası da lezzetine oranla oldukça uygun çizgide. Afiyet olsun..

Adres: Orhanlı Mahallesi, Fettah Başaran Cd. No:8, 34956 Tuzla/İstanbul

Gülçin Kaya
Gülçin KayaYaşar Birleşik Pazarlama-Ürün Demo Şefi

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Lezzet Durakları

Kalkanoğlu Pilavcısı - Trabzon
Trabzon - Ortahisar

Kalkanoğlu Pilavcısı - Trabzon

22 Şubat 2018

Trabzon yeşilliğiyle, içinde yaşamış olduğu esprili ve kıvrak zekalı insanıyla kendine hayran bırakan şehirlerimizden biridir.

Fasulyeli - Bursa
Bursa - Nilüfer

Fasulyeli - Bursa

11 Mart 2018

Sadece sekiz masayla başlayıp şuan doksan masaya ulaşan bir esnaf lokantasıdır.

Urlalı Hasan Usta - İzmir
İzmir - Konak

Urlalı Hasan Usta - İzmir

10 Nisan 2018

Öğle saatlerinde burnunuza güzel yemek kokuları geliyorsa, gördüğünüz yer mütevazı bir yerse, içindeki ustalar büyük bir özenle yemeklerini yapıyorsa bir de üstüne burada şık giyimli iş insanını görüyorsanız bilin ki iyi bir esnaf lokantasındasınız.