add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
İstanbul Tuzla

Yeşil Ayder Restaurant - İstanbul

İstanbul'da Karadeniz yöresine ait lezzetleri aratmayan bir nokta.

Yeşil Ayder Restaurant - İstanbul
Paylaş

Yerinin sapalığı sizi kesinlikle yanıltmasın! Çok uzun zamandır en lezzetli kuru fasülyeyi deneyimlediğim, hatta hızımı alamayıp ikinci tabağı sipariş ettiğim nadir işletmelerden.

Tam her şeyi bitirdim derken gelen bol fındıklı sütlacı ile uzun süre daha zirvede kalmanıza kol kanat geriyor! Bunların yanında alternatif ana yemek olarak döneri, tatlı olarak ise kadayıflı muhallebisi tavsiyemdir. Fiyat skalası da lezzetine oranla oldukça uygun çizgide. Afiyet olsun..

Adres: Orhanlı Mahallesi, Fettah Başaran Cd. No:8, 34956 Tuzla/İstanbul

Gülçin Kaya
Gülçin KayaYAŞAR BİRLEŞİK PAZARLAMA -ÜRÜN DEMO CHEF

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Lezzet Durakları

Kalkanoğlu Pilavcısı - Trabzon
Trabzon - Ortahisar

Kalkanoğlu Pilavcısı - Trabzon

22 Şubat 2018

Trabzon yeşilliğiyle, içinde yaşamış olduğu esprili ve kıvrak zekalı insanıyla kendine hayran bırakan şehirlerimizden biridir.

Bordo Mavi Balık - Trabzon
Trabzon - Trabzon Merkez

Bordo Mavi Balık - Trabzon

15 Ağustos 2018

Trabzon'nun eşsiz tatlarının birleştiği efsane bir lokantaTürkiye’nin en iyi balık lokantalarından biridir. Geleneksel halde pişirilen

Lale Lokantası - Rize
Rize - Çayeli

Lale Lokantası - Rize

16 Ağustos 2018

Karadeniz'in en iyi esnaf lokantalarından biri Lale Lokantası...