add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Tarif

İnceden Ye Sağlıklı Yaşa

Güne enerji dolu ve sağlıklı başlamanın en güzel formülü.
10 Dakika
1 Kişilik
Kahvaltı
Pişirilmez
İnceden Ye Sağlıklı Yaşa

Malzeme Listesi

1 dilim çavdarlı çekirdekli ekmek
25 g Pınar Labne
Pınar Ürünü
4-5 adet frambuaz
10 g kavrulmuş dolmalık fıstık
20 g şekersiz frambuaz reçeli
5 dal taze nane

Nasıl Yapılır?

  • Dilimlenmiş ekmeği kızartın. Üzerine önce labne sürün. Sonra da taze frambuaz, kavrulmuş dolmalık fıstık, reçel ve nane ile süsleyip servis yapın.
  • Servis Önerisi: Bu güzel tarifi hazırlarken ben yasemin çayı ile hazırladım ancak yasemin veya demleme çay sevmeyenlere önerim matcha latte çayı tüketmeleridir. Diğer çaylar demlenerek sadece suyu içilirken, matcha toz olarak suya karıştırılır ve çayın tümü içilir. Matcha, dondurmadan kek ve pastaya kadar birçok tatlının yapımında da kullanılır. Kahvelerinize süt kullanırken sizlere önerim soya sütü veya laktozsuz süt kullanmanızdır.

Püf Noktası

Enerji: 387 kalori
Karbonhidrat: 70 gr
Protein: 10.59 gr
Yağ: 9.79 gr
Lif: 29.02 gr

Rafet İnce
Rafet İnceCelebrity Chef - Yazar
Paylaş

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Tarifler

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör
Meyveli Müsli
10 Dakika
2-4 Kişilik
Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör
Sahanda Yumurta
10 Dakika
2 Kişilik
Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör
Tava Omleti
20 Dakika
2-4 Kişilik