Kısık Ateş

Kahvaltı Tarifleri

Önce Yeniler
Gülçin Kaya
Gülçin Kaya
Pınar - Demo Şefi
06.01.2024
Yumurtalı Pazı Kavurması Tarifi
4B Görüntüleme
Eyüp Kemal Sevinç
Eyüp Kemal Sevinç
EKS Mutfak - Kurucu Şefi
23.12.2022
Yumurtalı Karalahana Kavurması Tarifi
19B Görüntüleme
Gizem Penbe Güleç
Gizem Penbe Güleç
Food and Pastry Şef
18.07.2022
Turunç Kabuğu Reçeli Tarifi
100 Dakika
10-12 Kişilik
75B Görüntüleme
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
02.07.2022
Karpuz Kabuğu Reçeli Tarifi
60 Dakika
6-8 Kişilik
160B Görüntüleme
Rafet İnce
Rafet İnce
NG Grup Gastronomi Direktörü
01.03.2022
Yumurtalı Kuşkonmaz Tarifi
25 Dakika
2 Kişilik
25B Görüntüleme
Gülçin Kaya
Gülçin Kaya
Pınar - Demo Şefi
27.01.2022
Sucuklu Göz Yumurta Tarifi
15 Dakika
2 Kişilik
57B Görüntüleme
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
20.01.2022
Yumurtalı Ekmek Tarifi
20 Dakika
4-6 Kişilik
56B Görüntüleme
Gamze Şanlı Ak
Gamze Şanlı Ak
Doktor Diyetisyen (PhD) - Nişantaşı Üniversitesi Gastronomi Bölüm Başkanı
09.12.2021
Smoothie Bowl Tarifi
10 Dakika
1 Kişilik
14B Görüntüleme
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
12.08.2021
Granola Bowl Tarifi
25 Dakika
1 Kişilik
27B Görüntüleme

Güne zinde başlamanın en keyifli yolu sıkı bir kahvaltı hazırlamaktır. Türk mutfağının başlangıç öğünü olan kahvaltı, geleneksel mutfak kültürümüzün zengin olduğu alanlardan biri aynı zamanda. Kahvaltıda onlarca farklı peynir, zeytin, omlet, reçel, tost, krep, pancake ve hızlı lezzetler öne çıkıyor. Türk mutfağının dünyadaki diğer mutfaklardan farkını en leziz şekilde ortaya koyan kahvaltı, Kısık Ateş şeflerinin kahvaltılık tarifleri ile daha da iştah açıcı! Kısık Ateş şefleri, güne kahvaltıyla başlamayı seven ya da brunch keyfi yapmaktan hoşlananlara kısa sürede lezzet dolu bir masa kurduruyor. Şeflerimizin geliştirdiği özel tatlar, leziz omlet tarifleri, pratik ve sağlıklı krepleri, iştah açıcı pancake sırları ve bowl tarifleri güne başlarken ihtiyacınız olan enerjiyi, motivasyonu artırıyor! En farklı ve lezzetli kahvaltılık tarifler için şeflerimiz sizi bekliyor.
Sağlıklı, doyurucu, lezzetli ve hızlı kahvaltı tarifleri
Kahvaltılar güne başlarken ihtiyacımız olan enerjiyi sağlayan ana öğün olsa da hafta sonlarında kesinlikle tam bir keyif öğünüdür. Uzun süren kahvaltı saatleri, sofradaki hoş sohbet, ailecek yapılan keyif kahvaltıyı güzel kılan detaylardır. Öyle ki kahvaltıda misafir ağırlamak her zaman önemli sayılmıştır. Kısık Ateş şeflerimiz, Kahvaltı kategorisinde paylaştığı pratik tarifler ile “misafirlerime kahvaltıda ne yapsam?” derdine bin bir çeşit öneri sunuyor. Geleneksel, modern, farklı, yenilikçi kahvaltılık tarifleri ile misafirlerinizi de ailenizi de şımartabilirsiniz. Sağlıklı, hafif ve hızlı beslenme tercih edenlere bir kâsede süt – yoğurt ile yapılabilecek onlarca farklı tarif sunuyoruz. Meyveler, tropik tatlar, reçeller ile hızlı ve sağlıklı kahvaltılar hazırlayabilirsiniz.
Şeflerimizin Nefis Kahvaltılık Tarifleri Sizinle
Kısık Ateş, pratik kahvaltılık tarifleriyle herkesin yaşam tarzına, bütçesine hitap edecek sofralar kurulmasını sağlıyor. Tek başınızayken, eşinizle, arkadaşlarınızla, ailenizle ya da kalabalık misafirlerinizle masa başına geçtiğinizde görmekten ve tatmaktan keyif duyacağınız yüzlerce kahvaltılık tarif kategorimizde sizlerle tanışmayı bekliyor. Kahvaltının mutlulukla ilgisi olduğunu düşünenlerdenseniz ve başlangıç öğününüzü önemsiyorsanız hemen Kısık Ateş “Kahvaltı” kategorisini incelemeye başla, tarifleri dene. Şeflerimizin lezzet garantili tarifleriyle yepyeni bir kahvaltı deneyimi yaşamaya hazır olun.