Kısık Ateş

Koleksiyonlar

Kahvaltılık Reçel Tarifleri

Kahvaltı sofralarınızı renklendirmenin en bilinen yollarından biri olan reçeller, ev yapımı lezzetleriyle daha da özel hale geliyor! Çilek reçeli, kayısı reçeli, vişne reçeli gibi klasiklerin yanı sıra farklı meyvelerle hazırlanan reçellerle sofranıza tat katın. Bu özel koleksiyon, geleneksel lezzetlerin yanı sıra sıra dışı reçel deneyimleri sunuyor. Pratik ve kolay reçel tarifleri ile kendi damak zevkinize uygun olanı seçin, sevdiklerinizi bu enfes lezzetlerle şımartın! 😉🍓🍑🍒

Gizem Penbe Güleç
Gizem Penbe Güleç
Food and Pastry Şef
Turunç Kabuğu Reçeli Tarifi
approved

Biliyorum reçel yapmak biraz uğraştırıcı ama sabah kahvaltılarında, keklerin, kurabiyelerin içinde kendi hazırladığınız reçeli tattığınızda bence bütün bu uğraşa değdiğini anlıyorsunuzdur. O yüzden yarım gününüzü ayırdığınızda kavanozunuzu afiyetle dolduracağınız bu güzel reçel tarifini buraya bırakıyorum. 🤩😀👍 Orijinal ev yapımı turunç reçeli tarifi nasıl yapılır? Doğal turunç kabuğu reçeli tarifi: turunç reçeli yapmanın püf noktaları nelerdir?

74B Görüntüleme
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
Karpuz Kabuğu Reçeli Tarifi

Mevsiminde farklı reçel tariflerini sevenlere özel, tam kıvamında Karpuz Kabuğu Reçeli tarifi nasıl yapılır?

144B Görüntüleme
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
Domates Reçeli Tarifi

Domates Reçeli gerçek anlamda tadına doyulmaz reçellerden bir tanesidir. Domates reçeli tarifi nasıl yapılır, püf noktaları nelerdir? 🍅

28B Görüntüleme
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
İncir Reçeli Tarifi

Damakları şenlendiren nefis bir incir reçeline kim karşı koyabilir ki!? 😋 Pratik incir reçeli tarifi nasıl yapılır, püf noktaları nelerdir?

301B Görüntüleme
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
Acı Biber Reçeli Tarifi

Kim demiş biberden reçel olmaz diye! Şimdi ön yargılarınızı kırın ve tatlı acının eşsiz uyumuna doyasıya varın... 🌶️😋🤩 Acı biber reçeli nasıl yapılır, püf noktaları nelerdir?

51B Görüntüleme
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
Kolay Kayısı Reçeli Tarifi

Yaz meyvelerinden yapılan mis kokulu reçellerden biri de kayısı reçelidir. Bizler de kayısı reçeli tarifi nasıl uygulanır, püf noktaları nelerdir? diye merak edenlere özel harika bir video hazırladık...

65B Görüntüleme
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
Vişne Reçeli Tarifi

Reçelsiz bir kahvaltı sofrası düşünülemez dedik, tam mevsiminde vişnelerle tadına doyulmaz bir reçel elde ettik! 😋😍 Ev yapımı vişne reçeli nasıl yapılır, püf noktaları nelerdir?

410B Görüntüleme
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
Çilek Reçeli Tarifi

Mis kokulu çileklerle nefis reçeller elde edebilirsiniz. 🍓😋 Kahvaltı sofralarının baş tacı olan çilek reçeli nasıl yapılır ve püf noktaları nelerdir?

608B Görüntüleme
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
Karadut Reçeli Tarifi

Göz alıcı rengi ve jölemsi kıvamı ile herkesin sevdiği karadut reçeli nasıl yapılır?

67B Görüntüleme