Pizza Tarifleri

Önce Yeniler
Fehmi Samancı
Fehmi Samancı
Eğitmen / Danışman Şef
26.09.2023
Odun Ateşinde Pizza Tarifi
60 Dakika
6-8 Kişilik
6B Görüntüleme
Vildan Tünay
Vildan Tünay
Pasta Şefi & Yemek Fotoğrafçısı & Dijital İçerik Üretici
04.07.2022
Enginarlı Pizza
75 Dakika
6-8 Kişilik
10B Görüntüleme
Gülçin Kaya
Gülçin Kaya
Pınar - Demo Şefi
04.03.2022
Karnabahar Pizza
30 Dakika
4-6 Kişilik
27B Görüntüleme
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
11.02.2019
Kalp Pizza
100 Dakika
2 Kişilik
15B Görüntüleme
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
11.02.2019
Somon Fümeli Pizza
45 Dakika
2-4 Kişilik
18B Görüntüleme
Ömür Akkor
Ömür Akkor
Yemek Araştırmacısı ve Seyyah
09.10.2018
Kavurmalı Kolay Pizza
10 Dakika
1 Kişilik
21B Görüntüleme
Rafet İnce
Rafet İnce
NG Grup Gastronomi Direktörü
09.10.2018
Vejetaryen Yeşil Pizza
40 Dakika
2-4 Kişilik
16B Görüntüleme
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
09.10.2018
Deniz Mahsullü Lavaş Pizza
35 Dakika
2-4 Kişilik
15B Görüntüleme
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
20.09.2018
Labneli Margherita Pizza
60 Dakika
2-4 Kişilik
18B Görüntüleme

İtalya’dan dünyaya yayılan ve Türkiye’de çok sevilen pizzalar, Kısık Ateş şefleri ile birlikte artık evde yapılıyor. Hamur işlerini çok seven ve bu konuda yetenekli olan ülkemiz, pizza alanında kendine has özel lezzetlere ulaşmış durumda. Evde pizza tarifi ile bir şefin elinden çıkmışçasına özel bir pizzaya ulaşmak mümkün. Kısık Ateş, pizza yaparken kusursuz sonuçlar almanız için tüm püf noktaları belirtiyor.Evde yapılan pizzalar malzeme açısından çok daha doyurucu oluyor, istenilen şekillerde yapılabiliyor. Doğru bir pizza tarifi ile misafir dahi ağırlayabilir, küçükten büyüğe herkese pizza partisi verebilirsiniz. Fırında, tavada, elektrikli tandırda pizzalar yapmak artık çok popüler. Şeflerimiz, bu popülariteyi destekliyor, denedikleri muhteşem tarifleri sizlerle paylaşıyor.
Şeflerimizle Birlikte Pizza Yapmaya Hazır Olun
Kısık Ateş, pizza kategorisinde pizzanın çok yönlü olarak sizlerle buluşmasına olanak tanıyor. Karışık, vegan, vejetaryen pizza haricinde somonlu, deniz mahsullü, kavurmalı, pastırmalı, labneli, margaritalı pizza tarifleri şeflerimizden çıkıp sizinle buluşuyor. Pizza hamuru tarifini öğrendikten sonra pizzanın iç kısmını istediğiniz malzemeyle donatabilirsiniz. Deniz mahsullü, sebzeli, otlu, dana etli, sucuklu, karışık… Canınız hangisini istiyorsa pizzanız öyle olabilir. Kısık Ateş şefleri fırında tepside pizza tarifi sunuyor, pizzanın pişirme kısmına da odaklanıyor. Ocakta bir tepsi içerisinde ya da fırın tepsisinde kare – yuvarlak formda pizzalar pişirebilirsiniz. Şeflerimiz evde kolay pizza tarifi konusunda mutfak sırlarını sizlerle paylaşarak ustalaşmanıza yardımcı oluyor. Az malzemeyle bile orijinal pizzalar yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken pizza kategorimizi incelemek ve beğendiğiniz pizzaları yapılışına uygun olarak evde pişirmek. Bir kez evde pratik pizza tarifi denedikten sonra gerisi sadece yaratıcılığınızla ilgilidir. Şeflerimiz kendinizi keşfetmenizi sağlayacak tarifleriyle becerilerinizi geliştirmeyi amaçlıyor.
En Leziz ve Kolay Pizza Tarifleri
Leziz, sağlıklı ve kolay pizza tarifi arayanlar Kısık Ateş’i ziyaret ediyor. Profesyonel aşçıların ve şeflerin tecrübelerini, mutfak sırlarını ortaya koyduğu Kısık Ateş, hamur işi kategorisinde pizza tarifleri veriyor, orijinal pizza lezzetine kavuşturuyor. Hemen tariflerimizi incele, dene ve farkı gör. Kısık Ateş’i takip etmeyi unutmayın.