Kısık Ateş

Kiş Tarifleri

Önce Yeniler
Kıvırcık Şef 〡 Vildan Tünay
Kıvırcık Şef 〡 Vildan Tünay
Pasta Şefi & Dijital İçerik Üreticisi
29.03.2022
Kuşkonmazlı Kiş Tarifi
40 Dakika
4-6 Kişilik
8B Görüntüleme
Kıvırcık Şef 〡 Vildan Tünay
Kıvırcık Şef 〡 Vildan Tünay
Pasta Şefi & Dijital İçerik Üreticisi
24.02.2022
Tavuklu Mantarlı Kiş Tarifi
75 Dakika
6-8 Kişilik
15B Görüntüleme
Eyüp Kemal Sevinç
Eyüp Kemal Sevinç
EKS Mutfak - Kurucu Şefi
19.10.2021
Pırasalı Beyaz Peynirli Kiş Tarifi
15B Görüntüleme
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
30.11.2020
Ispanaklı Kiş Tarifi
50 Dakika
4-6 Kişilik
29B Görüntüleme
Ömür Akkor
Ömür Akkor
Yemek Araştırmacısı ve Seyyah
10.09.2020
Türk Usulü Kiş Tarifi
40 Dakika
4-6 Kişilik
24B Görüntüleme
Ömür Akkor
Ömür Akkor
Yemek Araştırmacısı ve Seyyah
11.08.2020
Domatesli Kiş Tarifi
45 Dakika
2-4 Kişilik
25B Görüntüleme
30.04.2020
Kabaklı Kiş Tarifi
60 Dakika
6-8 Kişilik
27B Görüntüleme
14.04.2020
Patlıcanlı Kiş Tarifi
60 Dakika
4-6 Kişilik
18B Görüntüleme
Rafet İnce
Rafet İnce
NG Grup Gastronomi Direktörü
06.02.2019
Ratatouille Sebzeli Kiş Tarifi
70 Dakika
4-6 Kişilik
18B Görüntüleme

Fransız mutfağının efsanevi lezzetlerinden biri olan kiş, Türk mutfağında oldukça popüler. Kısık Ateş şeflerinin de çok sevdiği ve farklı kiş tarifleri ile zenginleştirdiği kategorimizde, Fransa mutfağının yıldızı kişin her halini görebilirsiniz. Kiş, tuzlu tart dediğimiz genellikle sebzeyle yapılan ancak et, peynir ve diğer şarküteri ürünlerle çeşitlendirilebilen hamur işi bir lezzettir. Kısık Ateş, Türk mutfağının keşfettikçe sevdiği kiş konusunda yelpazeyi geniş tutuyor, Fransız kiş tarifleri ile dünya mutfağına açılıyor. Kiş her ne kadar Fransız kültürüne ait olsa da şeflerimiz bu lezzetin yerelleşmesinde rol oynuyor, yenilikçi tarifler geliştiriyor. Kategorimizde Türk usulü birçok kiş tarifi bulabilirsiniz. Elbette hem dünyadan hem bizim mutfağımızdan dokunuşlar bulunan tarifler lezzet ortaklığıyla Kısık Ateş’te buluşuyor.
Kısık Ateş Şeflerinin Kiş Tarifleri Sizlerle
En lezzetli ve güzel kiş tarifleri açıklayıcı anlatımıyla Kısık Ateş’te sizlerle paylaşılıyor. Şeflerimizin kiş hamuru tarifi ile kendi iç harcınızı yaparak özgün kiş tarifleri geliştirebilirsiniz. Kiş, öylesine iyi bir tada sahip ki kahvaltıda da akşamüstü çayında da lezzetiyle size eşlik edebiliyor. Bu leziz eşlikçiyi olabildiğinde sağlıklı tariflerle buluşturmaya özen gösteren şeflerimiz, en sevilen kiş tariflerini sizin için deniyor, denenmiş yeni tariflerini yine sizin için paylaşıyor. Sebze yemeyen çocuklarınıza sebzeli kiş tarifleri ile sebze yedirebilir, sağlıklı beslenme döngüsü oluşturabilirsiniz. Kısık Ateş’in meşhur ıspanaklı kiş tarifi kesinlikle daha iyi ve sağlıklı hissettirmeyi başarıyor. Et tutkunları ise sucuklu, pastırmalı, kavurmalı kiş tarifleri gibi et ağırlığında tariflerle kiş lezzetine ulaşabiliyor. Kısık Ateş, herkesin damak zevkine en kolay tarifler ile ulaşabiliyor. Farklı hamur işi tarifi arıyorsanız kiş tariflerimizi mutlaka deneyin.
Kolay Kiş Tarifleri İçin Kısık Ateş’i Takip Edin
Tam ölçülü, tam kıvamında, zengin besin değeriyle sağlıklı beslenme rutini oluşturan kiş tarifleri, Kısık Ateş kategorilerinde yoğun ilgi görüyor. Patatesli, ıspanaklı, kabaklı, peynirli, domatesli, mantarlı, ıspanaklı, sucuklu, kavurmalı kiş tarifleri bulabileceğiniz yegane tarif defteri Kısık Ateş, sizlerle buluşmayı bekliyor. Kısa sürede Fransız mutfağının yıldızı kiş tarifini yapabilmek için hemen kategorimizi incelemeye başlayın. Tarifler tüm ihtişamıyla sizlerle.