Fast Food Tarifleri

Önce Yeniler
Fehmi Samancı
Fehmi Samancı
Eğitmen / Danışman Şef
03.10.2023
Bazlama Burger Tarifi
70 Dakika
4-6 Kişilik
4B Görüntüleme
Gülçin Kaya
Gülçin Kaya
Pınar - Demo Şefi
02.12.2022
Karidesli Taco Tarifi
45 Dakika
4-6 Kişilik
10B Görüntüleme
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
29.09.2022
Nohut Dürüm Tarifi
30 Dakika
2 Kişilik
13B Görüntüleme
Serkan Çakır
Serkan Çakır
Gia Restoran - Executive Chef
16.09.2022
Kuzu Göbeği Mantarlı Dürüm Tarifi
8B Görüntüleme
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
01.06.2022
Ton Balıklı Sandviç Tarifi
112B Görüntüleme
Gülçin Kaya
Gülçin Kaya
Pınar - Demo Şefi
24.05.2022
Ekşi Kremalı Gurme Burger Tarifi
10B Görüntüleme
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
03.03.2022
Kıymalı Taco Tarifi
35 Dakika
2-4 Kişilik
21B Görüntüleme
08.12.2020
Etli Wrap Tarifi
25 Dakika
2 Kişilik
77B Görüntüleme
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
12.10.2020
Ton Balıklı Roll Tarifi
15 Dakika
1 Kişilik
26B Görüntüleme

Hayat yoğun bir tempoda akıp giderken karnınız acıktığında kolayca hazırlanabilen mini sandviçler, ekler, tartlar yemek istemez misiniz? Kısık Ateş şefleri, Fast Food kategorisiyle yepyeni lezzetler sunuyor. Fast Food denince akla gelen sağlıksız her şeyi kafanızdan atın. Çünkü Kısık Ateş şefleri, dünyanın en sağlıklı ve leziz tarifleriyle kaliteli beslenmenizi sağlıyor. Hindi füme, somon, ton balığı, peynir, kaşar, yeşillik, omlet, beyaz et, kırmızı et, sebze, meyve ve daha birçok malzeme sağlıklı ekmeklerle, kreplerle doyumsuz sandviçlere, mini pizzalara, tartlara dönüşüyor. Fast Food kategorisinde yapmanız için bekleyen tüm tarifler, evde bulabileceğiniz malzemelerden oluşuyor. Akşamüstü atıştırmalıklarında, çay saatlerinde, ara öğün ihtiyacında, iş ve okul molalarında, seyahatte kısacası her yerde pratik fast food lezzetlerini yapıp yanınızda taşıyabilirsiniz.
Yapımı pratik Yemesi Keyifli Pratik Tarifler
Kısık Ateş şefleri, Fast Food kategorisinde gerçek anlamda hızlı yapılacak sağlıklı tarifler sunuyor. Evde kalan ekmekleri dahi şeflerimizin tarifleriyle leziz atıştırmalıklara dönüştürebilirsiniz. Kendiniz, çocuklarınız, aileniz için kategorimizdeki tarifleri deneyebilir, hafif tatlarla sağlıklı beslenmeyi destekleyebilirsiniz. Şeflerimiz, yapımı çok kolay, yemesi çok keyifli ve lezzeti onaylanmış müthiş fast food tarifleriyle günü kurtarıyor. Fast Food kategorimizde şeftalili somon roll, sebzeli tavuk roll, Fransız tostu, ekşi maya ekmekli sandviç, krep sandviç, ton balıklı sandviç, dana kaburgalı taco, misket köfteli panini, şarküteri panini, somon burger gibi iştah açıcı, hafif ve leziz tarifler var. Şeflerimiz geleneksel tatlardan da modern tatlardan da vazgeçmiyor, yeni sentez tarifler geliştirerek sizlerle buluşturuyor.
Şeflerimizden Size Özel Sağlıklı Aperatifler
Fast food sağlıklı olduğunda yemesi çok daha keyifli oluyor. Küçükten büyüğe herkesin rahatsızlık duymadan yiyebileceği, ebeveynlerin içini rahatlatacak, doyuruculuğuyla tam not alacak fast food tarifleri için Kısık Ateş’i mutlaka ziyaret edin. Kategorimiz, günbegün büyüyor, her seferinde daha leziz bir tarifle karşınıza çıkıyor. Kısık Ateş şeflerinin fast food tüyoları ile sizler de tariflerimizden ilham alıp yepyeni özgün tarifler geliştirebilirsiniz. İçinizdeki şefi keşfetmenizi sağlayacak tarifler için bekliyoruz.