Zeytinyağlı ve Etli Yemek

Önce Yeniler
Eyüp Kemal Sevinç
Eyüp Kemal Sevinç
EKS Mutfak - Kurucu Şefi
01.06.2022
Zeytinyağlı Bezelyeli Enginar
8B Görüntüleme
Gülçin Kaya
Gülçin Kaya
Pınar - Demo Şefi
09.05.2022
Tarçınlı Zeytinyağlı Barbunya
2B Görüntüleme
Serkan Çakır
Serkan Çakır
GastroTire Restoran Kurucu Şefi
19.04.2022
Kuzu Etli Şevketi Bostan
90 Dakika
4-6 Kişilik
12B Görüntüleme
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
19.04.2022
Zeytinyağlı Enginar
60 Dakika
4-6 Kişilik
39B Görüntüleme
Eyüp Kemal Sevinç
Eyüp Kemal Sevinç
EKS Mutfak - Kurucu Şefi
17.03.2022
Kremalı Ispanak Kökü
30 Dakika
2 Kişilik
4B Görüntüleme
Serkan Çakır
Serkan Çakır
GastroTire Restoran Kurucu Şefi
25.01.2022
Enginar Yatağında Arapsaçı
40 Dakika
4-6 Kişilik
10B Görüntüleme
Murat Yıldız
Murat Yıldız
Mövenpick Hotel - Executive Chef
22.11.2021
Bal Kabağı Sinkonta
50 Dakika
4-6 Kişilik
29B Görüntüleme
Ömür Akkor
Ömür Akkor
Yemek Araştırmacısı ve Seyyah
17.11.2021
Otlu Kıymalı Kestane Yemeği
30 Dakika
2-4 Kişilik
6B Görüntüleme
Gülçin Kaya
Gülçin Kaya
Pınar - Demo Şefi
08.11.2021
Mandalinalı Pırasa
45 Dakika
4-6 Kişilik
8B Görüntüleme

Geleneksel sofraların hafif tatları zeytinyağlılar ve özel yemekleri etli yemekler Kısık Ateş’in zengin seçkisiyle her sofraya ulaşıyor. Zeytinyağlı yemekler her ne kadar Ege Bölgesi ile özdeşleşmiş olsa da aslında Türk mutfağının geneline hitap eden lezzetlerdir. Özellikle diyet yapan, özel beslenen kişiler için zeytinyağlı yemek tarifleri özel bir yerde duruyor. Etli yemekler ise zengin besin değeri ile rutin beslenmede ve tüm mutfaklarda yer alıyor. Kısık Ateş, pratik et yemekleri, değişik zeytinyağlı yemekler gibi çok geniş bir tarif defteri sunuyor. Klasikleşmiş zeytinyağlı ve etli yemek tarifleri artık pişirme rutininizde yetersiz kalıyorsa şeflerimizin denenmiş, lezzeti beğenilmiş farklı tariflerini keşfetme zamanınız gelmiş demektir.
Pratik Zeytinyağlı ve Etli Yemek Tarifleri Sizinle
Kısık Ateş’in “Zeytinyağlı ve Etli Yemek” kategorisinde sevdiğiniz lezzetler kadar yenilikçi, çağdaş tariflerde yer buluyor. Şeflerimiz zeytinyağlı mezeler, salatalar gibi hafif tatlardan zeytinyağlı etli yemeklere kadar geniş bir çerçevede her damak zevkine hitap edecek tarifler paylaşarak ailenizle, sevdiklerinizle keyifli bir sofranın etrafında yemek yemenizi sağlıyor. Kategorimizde zeytinyağlı sebze yemekleri, etli sulu yemekler, parça – kuşbaşı et yemekleri, misafire özel et yemekleri, enginar tarifleri, kereviz tarifleri, Brüksel lahanası, sucuklu fasulye, pirpirim aşı gibi tanıdık ve yeni tarifler sıralanıyor. Kısık Ateş hafif ve doyurucu zeytinyağlı yemekleri ile sofraları donatıyor, leziz etli yemekleriyle ise ana yemeğin kusursuz olmasına zemin hazırlıyor. Ne yemek yapacağınızı bilmiyorsanız çözümü basit: Kısık Ateş’in zeytinyağlı ve etli yemeklerini inceleyin, damak tadınıza uygun tarifi deneyin.
Sofralarınızı Donatacak Tarifler Kısık Ateş’te
Zeytinyağlı ve etli yemeklerin sınırsız tariflerle sıralandığı Kısık Ateş, sağlıklı ve yüksek besin değerine sahip sofralar kurmanıza yardımcı oluyor. Sevdiğiniz yemeklerin yeni yöntemlerini keşfedeceğiniz, yeni tariflerle sofralarınızı renklendireceğiniz ve profesyonel aşçılardan yemek pişirmeye dair püf noktalar alacağınız Kısık Ateş, bir tıkla erişiminize açık. Hemen kategorimizi incelemeye başlayın, akşam ne yemek yapacağınızı seçin. Kısık Ateş şefleri her zaman evdeki malzemelerinize göre size yapacak leziz bir tarif sunar. Tüm tarifler sizi bekliyor.