Kısık Ateş

Koleksiyonlar

Çocuklara Sebzeyi Sevdirecek Tarifler

İddia ediyoruz çocuklarınız sebze yemeklerinin müptelası olacak!

Eyüp Kemal Sevinç
Eyüp Kemal Sevinç
EKS Mutfak - Kurucu Şefi
Kremalı Brüksel Lahanası Çorbası Tarifi

Atıksız Mutfak, Sürdürülebilir Gıda serisinin yeni bölümünde, Brüksel lahanasıyla hazırlanan şifa dolu Brüksel Lahanası Çorbası tarifini keşfedeceksiniz. Bu özel ve kolay tarif, kış aylarında en çok aranan çorba tariflerinden biri olacak. Bu lezzetli kremalı çorba tarifinin yapılışını daha yakından görmek için sizler için hazırladığımız videomuzu izleyebilirsiniz. Şimdi karşınızda ağızlara layık Kremalı Brüksel Lahanası çorbası tarifinin tüm detayları…

12B Görüntüleme
Kıvırcık Şef 〡 Vildan Tünay
Kıvırcık Şef 〡 Vildan Tünay
Pasta Şefi & Dijital İçerik Üreticisi
Fırında Beşamel Soslu Karnabahar Tarifi

Hem çok pratik, hem çok sağlıklı, hem de çok besleyici nefis bir tarifle karşınızdayız. Tam mevsiminde, fırında beşamel soslu enfes karnabahar yapmaya ne dersiniz? Peki, fırında beşamel soslu karnabahar malzemeleri nelerdir? Beşamel soslu karnabahar tarifi nasıl yapılır? Şimdi gelin; tam ölçülü beşamel sos yapılışına ve bu lezzetli beşamel sosun karnabaharla muhteşem uyumuna hep beraber bakalım 😇

25B Görüntüleme
Eyüp Kemal Sevinç
Eyüp Kemal Sevinç
EKS Mutfak - Kurucu Şefi
Portakallı ve Zeytinyağlı Pırasa Tarifi

Atıksız Mutfak, Sürdürülebilir Gıda konseptinin yeni bölümüyle karşınızdayım! Bu ayın ürünü Pırasa! Tam mevsiminde çok pratik yapımı ile portakallı zeytinyağlı pırasa tarifi nasıl yapılır? Zeytinyağlı pırasa yemeği yapmanın püf noktaları nelerdir? Tüm detaylar için tarif videomu izlemeyi unutmayın.

31B Görüntüleme
Eyüp Kemal Sevinç
Eyüp Kemal Sevinç
EKS Mutfak - Kurucu Şefi
Zeytinyağlı Bamya Tarifi

Atıksız Mutfak, Sürdürülebilir Gıda konseptinin yeni bölümüyle karşınızdayım! Bu ayın ürünü Bamya! Hemen hemen herkesin sevdiği, tencere yemeklerinin vazgeçilmezi zeytinyağlı bamya tarifi nasıl yapılır? Tüm püf noktalarıyla, Ege usulü zeytinyağlı bamya yemeği yapmanın detaylarına tarif videomuzdan ulaşabilirsiniz.

39B Görüntüleme
Eyüp Kemal Sevinç
Eyüp Kemal Sevinç
EKS Mutfak - Kurucu Şefi
Yaprak Bezelye Kavurması Tarifi

Atıksız Mutfak, Sürdürülebilir Gıda konseptinin yeni bölümüyle karşınızdayım! Bu ayın ürünü Bezelye. Artan bezelye kabuklarından neler yapılabilir? Güzel bir ara sıcak olarak sunabileceğiniz yaprak bezelye kavurması tarifi nasıl yapılır? Yoğurtlu soslu nefis bir bezelye kavurması tarifi için videomuzu izlemeyi unutmayın!

38B Görüntüleme
Eyüp Kemal Sevinç
Eyüp Kemal Sevinç
EKS Mutfak - Kurucu Şefi
Kremalı Ispanak Kökü Tarifi

Atıksız Mutfak, Sürdürülebilir Gıda konseptinin yeni bölümüyle karşınızdayım! Bu ayın ürünü Ispanak. Artan ıspanak köklerinden: çok leziz Kremalı Ispanak Kökü yemeği tarifi nasıl yapılır?

13B Görüntüleme
Gülçin Kaya
Gülçin Kaya
Pınar - Demo Şefi
Karnabahar Pizza Tarifi

Yüksek lif ve proteine sahip, düşük karbonhidratlı bu tarif aklınızı başınızdan alacak 😊 Karnabahar tabanlı pizza: Sebzeli karnabahar pizza tarifi nasıl yapılır? En lezzetli karnabahar pizzası tarifi!

28B Görüntüleme
Gülçin Kaya
Gülçin Kaya
Pınar - Demo Şefi
Mandalinalı Pırasa Tarifi

Zeytinyağlı Mandalinalı Pırasa tarifi nasıl yapılır? Mandalinalı ve limon soslu pırasa yapmanın püf noktaları nelerdir? Son derece pratik ve lezzetli olan bu tarifin tüm detaylarına videomuzdan ulaşabilirsiniz.

20B Görüntüleme
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
Kapuska Yemeği Tarifi

Vitamin deposu lahana ile öyle güzel bir kapuska yemeği yaptık ki sormayın gitsin! 😍😋 En lezzetli zeytinyağlı kapuska tarifi nasıl yapılır?

184B Görüntüleme