Koleksiyonlar

Enerji Bombası Tarifler

Enerjinizi artıracak ve sizi mutlu hissettirecek harika tarif önerileri.

Kıvırcık Şef 〡 Vildan Tünay
Kıvırcık Şef 〡 Vildan Tünay
Pasta Şefi & Dijital İçerik Üreticisi
Fıstık Ezmeli Brownie Tarifi

Brownie severleri bu tarifi denemeye davet ediyorum! 😋🤌🥰 Çikolata ve yer fıstığı ezmesinin mükemmel uyumuna bayılacaksınız! Tam ölçülü ağızda dağılan fıstıklı ezmeli bol çikolatalı brownie tarifi nasıl yapılır? 🍫 Brownie yapmanın püf noktaları nelerdir?

9B Görüntüleme
Kemal Can Yurttaş
Kemal Can Yurttaş
Chef at Aila Restaurant
Çikolatalı Çilekli Tart Tarifi

Tam kıvamında tart hamuru yaparak farklı farklı ve göz alıcı tartlar yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Hem çikolatalı hem meyveli birçok çeşit tart yapabilirsiniz. Peki, tart hamuru nasıl yapılır? Tart hamurunun püf noktaları nelerdir? Şimdi gelin hep beraber bu güzel lezzeti birlikte keşfedelim! Bugün sizlere herkesin seveceği çikolatalı çilekli tart yapacağım. Tüm detaylar için tarif videomu izlemeyi unutmayın.

6B Görüntüleme
Kıvırcık Şef 〡 Vildan Tünay
Kıvırcık Şef 〡 Vildan Tünay
Pasta Şefi & Dijital İçerik Üreticisi
Çikolatalı Mousse Tarifi

Ağızda eriyen bol çikolatalı pratik mousse (köpük çikolata) tarifi nasıl yapılır? Az malzemeli, çok lezzetli mousse (mus) yapmanın püf noktaları nelerdir?

20B Görüntüleme
Kıvırcık Şef 〡 Vildan Tünay
Kıvırcık Şef 〡 Vildan Tünay
Pasta Şefi & Dijital İçerik Üreticisi
Kahve Kremalı Profiterol Tarifi

Bayılarak yiyeceğiniz kahve kremalı profiterol tarifi: nasıl yapılır? Dolgulu profiterol yapmanın püf noktaları nelerdir?

15B Görüntüleme
Eyüp Kemal Sevinç
Eyüp Kemal Sevinç
EKS Mutfak - Kurucu Şefi
Ağlayan Pasta Tarifi

Herkesin bayılarak yediği ağlayan kek, bir diğer adıyla bol çikolata soslu ağlayan pasta tarifi nasıl yapılır? Ağlayan pasta tarifi yapmanın püf noktaları nelerdir?

59B Görüntüleme
Çikolata Soslu Profiterol Tarifi

Bol çikolata soslu profiterol tarifi nasıl yapılır? Orijinal profiterol yapmanın püf noktaları nelerdir? Profiterol hamuru nasıl yapılır? Profiterol iç harcı için gerekli malzemeler nelerdir? Tam kıvamında profiterol tarifi için tıklayınız!

39B Görüntüleme
Yeşim Erol
Yeşim Erol
Barry Callebaut Turkey - Head of Chocolate Academy
Çikolatalı Samosa Tarifi

Hindistan'ın nefis, dışı çıtır, içi yumuşacık tariflerinden Çikolatalı Samosa nasıl yapılır?

14B Görüntüleme
Van Stapele Kurabiyesi Tarifi

Amsterdam’ın beyaz çikolata dolgulu en ünlü kurabiyesi Van Stapele... Mükemmel lezzete sahip Van Stapele Kurabiyesi tarifi nasıl yapılır?

33B Görüntüleme
Çikolatalı Milföy Burma Tarifi
approved

Pratik bir lezzet; Çikolatalı Milföy Burma tarifi! Milföy hamurundan kolaylıkla hazırlayabileceğiniz çikolatalı burma tarifi nasıl yapılır? Çikolata soslu milföy yapmanın püf noktaları nelerdir?

16B Görüntüleme