Kısık Ateş

Koleksiyonlar

Enginar Yemekleri

Faydası saymakla bitmeyen enginarla ne yapabilirim? diyenlere özel harika önerilerle karşınızdayız. Enginar sevenlere özel nefis tarifler Kısık Ateş’te! Farklı tatlar arayanlara özel, sıra dışı enginar tariflerini sizler için pişirdik. Bu yüzden yemek yapmaya başlamadan önce lezzet garantili değişik enginar tariflerimize göz atmayı unutmayın! 😉👨‍🍳👩‍🍳

Fehmi Samancı
Fehmi Samancı
Eğitmen / Danışman Şef
Enginarlı Makarna Tarifi

İster soğuk ister sıcak olarak servis edebileceğiniz enfes makarna tarifi: Enginarlı ve dereotlu makarna tarifi nasıl yapılır? Detaylar için tarif videomuzu izlemeyi unutmayın.

12B Görüntüleme
Ömür Akkor
Ömür Akkor
Yemek Araştırmacısı ve Seyyah
Çiğ Enginar Salatası Tarifi

Sağlıklı, hafif bir salata tarifi! Çiğ enginar salatası tarifi nasıl yapılır? Nefis salata soslu çiğ enginar tarifi yapmanın püf noktaları nelerdir? Baklalı, enginarlı salata tarifi için gerekli malzemeler nelerdir?

28B Görüntüleme
Fehmi Samancı
Fehmi Samancı
Eğitmen / Danışman Şef
Enginarlı Pilav Tarifi

En çok aratılan pilav tariflerinden biri: Tam mevsiminde enginarlı pilav tarifi, nasıl yapılır? Tam ölçülü pilav yapmanın püf noktaları nelerdir?Enginarlı pilav için tarif videomuzu izlemeyi unutmayın!

21B Görüntüleme
Eyüp Kemal Sevinç
Eyüp Kemal Sevinç
EKS Mutfak - Kurucu Şefi
Aspir Soslu Enginar Dolması Tarifi

Enginar dolması tarifi nasıl yapılır? Beşamel soslu enginar dolması tarifi ve püf noktaları için videomuzu izlemeyi unutmayın!

16B Görüntüleme
Zeytinyağlı Enginar Dolması Tarifi
approved

İzmir usulü enginar dolması tarifi nasıl yapılır? Zeytinyağlı enginar dolması yapmanın püf noktaları nelerdir?

18B Görüntüleme
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
Zeytinyağlı Enginar Tarifi

Sağlıklı bir zeytinyağlı enginar tarifi... Bol garnitürlü zeytinyağlı enginar nasıl yapılır? Zeytinyağlı enginar yapmanın püf noktaları nelerdir?

66B Görüntüleme
Fehmi Samancı
Fehmi Samancı
Eğitmen / Danışman Şef
Enginar Oturtma Tarifi

Oturtma tarifi: Kıymalı enginar oturtma tarifi nasıl yapılır? Hem çok sağlıklı hem çok leziz! Etli oturtma tarifi yapmanın püf noktaları nelerdir?

15B Görüntüleme
Eyüp Kemal Sevinç
Eyüp Kemal Sevinç
EKS Mutfak - Kurucu Şefi
Çıtır Enginar Tarifi

Atıksız Mutfak, Sürdürülebilir Gıda konseptinin yeni bölümüyle karşınızdayım! Bu ayın ürünü faydalarını saymakla bitiremeyeceğimiz Enginar! Enginar nasıl temizlenir? Enginarla neler yapılabilir? Güzel bir ara sıcak olarak sunabileceğiniz Çıtır Enginar tarifi size ilham verecek! Çok lezzetli panelenmiş çıtır enginar tarifi için videomuzu izlemeyi unutmayın!

20B Görüntüleme
Kıvırcık Şef 〡 Vildan Tünay
Kıvırcık Şef 〡 Vildan Tünay
Pasta Şefi & Dijital İçerik Üreticisi
Enginarlı Pizza Tarifi

Pratik pizza tarifi nasıl yapılır? Evde pizza tarifi ve püf noktaları nelerdir? Taze enginarlı, bol peynirli pizza yapımı. Mevsimine uygun sebzelerle, evde rahatlıkla yapabileceğiniz lezzetli pizza tarifi...

11B Görüntüleme