Kısık Ateş

Beyaz Et Tarifleri

Önce Yeniler
Özden Yılmaz
Özden Yılmaz
Beykent Üniversitesi Öğretim Görevlisi - Gastromedya/Gourmet&Styling Kurucu Ortağı
10.07.2023
Izgara Tavuk Bowl Tarifi
45 Dakika
1 Kişilik
18B Görüntüleme
Gülçin Kaya
Gülçin Kaya
Pınar - Demo Şefi
02.06.2023
Köri Soslu Tavuk Tarifi
45 Dakika
6-8 Kişilik
627B Görüntüleme
Eyüp Kemal Sevinç
Eyüp Kemal Sevinç
EKS Mutfak - Kurucu Şefi
24.02.2023
Izgara Tavuklu Karnabahar Püresi Tarifi
9B Görüntüleme
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
02.11.2022
Patates Püreli Lokum Hindi Tarifi
13B Görüntüleme
Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
09.05.2022
Fırında Tavuk Kanat Tarifi
30 Dakika
4-6 Kişilik
116B Görüntüleme
Eyüp Kemal Sevinç
Eyüp Kemal Sevinç
EKS Mutfak - Kurucu Şefi
17.03.2022
Ispanaklı Tavuk Sarma Tarifi
87B Görüntüleme
Gülçin Kaya
Gülçin Kaya
Pınar - Demo Şefi
24.01.2022
Kremalı Baharatlı Tavuk Kanatları Tarifi
17B Görüntüleme
07.12.2021
Tatlı Ekşi Soslu Tavuk Tarifi
50 Dakika
2-4 Kişilik
50B Görüntüleme
22.11.2021
Susamlı Tavuk Kanatları Tarifi
17B Görüntüleme

Ekonomik, kolay ve leziz olması sebebiyle hem restoranların hem evdeki mutfakların vazgeçilmezi beyaz et, bin bir çeşit yemek tarifine dönüşerek Kısık Ateş’te sizlerle buluşuyor. Türk ve dünya mutfağının sağlıklı etlerinden olan beyaz etin tüm yönlerini keşfetmeye hazır olun. Şeflerimiz sizi geleneksel, modern, özgün tariflerle şaşırtmaya, doyumsuz bir ziyafete çıkarmaya hazırlanıyor. Ana yemek beklentisini tam anlamıyla karşılayan beyaz et, özel soslar ve pişirme yöntemleriyle hemen her mutfağın damak zevkine erişiyor. Kısık Ateş’in “Beyaz Et Tarifleri” kategorisinde tavuk ve hindi eti tarifleri bulunuyor. Beyaz et, sulu yemeklerden fırın lezzetlerine kadar her tarife çok yakışıyor. Kısık Ateş şefleri tavuk ve hindi etini çok yönlü ele alıyor, farklı malzemelerle değişik tavuk ve hindi yemekleri hazırlıyor.
Pratik Tavuk ve Hindi Eti Tarifleri Kısık Ateş’te Sizlerle
Tavuk en çok fırında sebzelerle ahenkli bir lezzet sunuyor. Şeflerimiz fırında patatesli tavuk tarifleri ile bu lezzeti taçlandırıyor, özel soslarını sizlerle paylaşıyor. Fırında, ızgarada, tavada, tencere tavuk ve hindi eti pişirmek hiç bu kadar pratik olmamıştı. Kategorimizde tatlı ekşi soslu tavuk, susamlı çıtır tavuk kanadı, tavuklu sultan kebabı, tavuklu patlıcan kebabı, çıtır nugget, kremalı tavuk, tavuk sote, ekşili tavuk but, sebzeli tavuk, kinoalı sebzeli tavuk, fırında tavuk, iç dolgulu hindi, yılbaşı hindisi, piliç göğüs rulosu, pastırmalı tavuk sarma, baharatlı tavuk budu, hindi rulo, kekikli tavuk pirzola, tavuk göğsü dolması, mantarlı piliç, fırında hindi dolması gibi çok zengin bir tarif defteri sizleri bekliyor. Özellikle tavuk göğsü yemekleri konusunda farklılık arayanlara şeflerimiz yeni tarifler sunuyor.
Beyaz Et Pişirmek Kısık Ateş ile Çok Kolay
Et şeflerimizin özenle geliştirdiği ve lezzetine onay verdiği beyaz et yemekleri tarifleri Kısık Ateş’te her geçen gün artarak sizlere aktarılıyor. Pratik ve lezzetli et yemekleri yapabilmenize zemin hazırlayan kategorimiz, evinizdeki malzemeleri değerlendirerek şahane yemekler çıkarmanızı sağlıyor. Beyaz etin inceliklerini, pişirme yöntemlerini, özel soslarını öğreneceğiniz web sitemizde ve mobil uygulamamızda, “akşama ne pişirsem?” sorununu kolayca çözüme kavuşturabilirsiniz. Lezzetli ve pratik yemek tarifleri için bizi takip etmeyi ihmal etmeyin.