add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Etkinlikler

Kısık Ateş Bilgi Yarışması - İstanbul Gelişim Üniversitesi

Türkiye'nin en lezzetli bilgi yarışmasını üniversitelerde gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Kısık Ateş Bilgi Yarışması - İstanbul Gelişim Üniversitesi
Paylaş

Türkiye'nin en lezzetli bilgi yarışmasını üniversitelerde gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Nisan 2018’de Ulusal Aşçılık Kampı’nda ilkini düzenlediğimiz bilgi yarışmalarının sonuncusunu 5 Kasım Pazartesi günü İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde gerçekleştirdik. Gastronomi bölümü öğrencilerinin katılım gösterdiği Kısık Ateş Bilgi Yarışması, yine büyük ilgiyle karşılandı.

Zeferan Restoran’ın ünlü şefi Ramin Nuriyev’in “Yabancı Bir Ülkede Kendini, Kültürünü Tanıtmak ve Kariyer Önerileri” konulu semineri sonrası, Açgezenler’in moderatörlüğünde gerçekleşen yarışmada gastronomi, mutfak bilgileri ve genel kültür sorularıyla yarışan öğrenciler hem keyifli zaman geçirdi hem de zorlu ve eğlenceli bir yarışmanın parçası oldu. Gastronomi Bölümü öğrencileri Ecrin Sarı, Faruk Karapınar ve Uğurcan Ağşahin, yarışmada dereceye girerek Kısık Ateş’ten hediye kazanan isimler oldu.

Desteklerinden dolayı İstanbul Gelişim Üniversitesi’ne, yarışmada dereceye giren arkadaşlarımıza hediye ettiğimiz Kısık Ateş Kariyer Kiti’ne olan katkılarından dolayı Pirge’ye ve Kütahya Porselen’e ayrıca teşekkür ederiz.

Gelecek “Kısık Ateş Bilgi Yarışmaları” için takipte kalın. Bilgi yarışmasının full versiyonunu aşağıdaki link aracılığıyla Kısık Ateş Youtube kanalından izleyebilirsiniz:
https://bit.ly/2FpyD0q

Kısık Ateş
Kısık AteşModerator

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
Yorum bırakmak için önce giriş yapın

Benzer Etkinlikler

Ankara Coffee Festival 2017

Ankara Coffee Festival, keyifli anılar ile geride kaldı.

İzmir Coffee Festival 2017

İzmir Arena'da gerçekleşen, yaklaşık 30.000 ziyaretçinin yoğun ilgi gösterdiği İzmir Coffee Festival'i keyifli anılar ile birlikte geride kaldı.

Cheftalks Geliyor...

Ankara Chef Akademi'de Pınar'ın katkılarıyla düzenlenen mutfak, yemek, kültür ve gastronomiye dair şeyin konuşulduğu "Cheftalks", tüm hızı ile devam ediyor.