add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upbookmark-filledbookmarkcameracancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcoffeecomment-question-outlinecomment-write-outlinecookiedownloadediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-ateslinkloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpictureplacesquestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartrashtwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play
Etkinlikler

Reformist’19

‘’Pınar Protein Süt’’ her zamanki gibi tüm sporseverlerin vazgeçilmezi oldu!

Reformist’19
Paylaş

Dream Sales Machine, kendi gücünüzü keşfettiğiniz, deneyimlerinize deneyim kattığınız bir festivale imza attı. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'na denk gelen festival, gençler başta olmak üzere her yaştan sporseveri Feriye'de buluşturdu.

2500 spor tutkununun bir araya gelerek, Boğaz'a karşı zumbadan bale fitness'a, yogadan pilatese, cyclingten, jumping fitness'a kadar her dalda spor etkinliğine katıldı.

Bizler de Jumping Fitness ders sponsoru olarak yer aldığımız 'Pınar Protein Süt' ile tüm sporseverlerin tercih ettiği bir marka olarak ön sıralarda yerimizi aldık. 7'den 70'e bütün sporcuların ilk tercihi olan Pınar Protein Süt her çeşidi ile kendilerine enerji ve güç verdi.

Kayıt altına aldığımız bu anları izleyebilmek için, YouTube kanalımıza abone olabilir ve sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyduğumuz tüm videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Kısık Ateş
Kısık AteşModeratör

Yorumlar

Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz
0 / 1000

Benzer Etkinlikler

Cheftalks Geliyor...

Cheftalks Geliyor...

18 Kasım 2017

Cheftalks gastronomiye dair her şeyi ele alıyor...

Cheftalks İlk Buluşmasını Gerçekleştirdi!

Heyecanla beklenen Cheftalks toplantıları başladı.

Cheftalks Serüveni Tüm Hızı İle Devam Ediyor...

Gastronomi, yemek, mutfak, kültür ve daha fazlası Cheftalks’ta!