Kısık Ateş

Koleksiyonlar

Sevilen Meze Tarifleri

En sevilen meze tarifleri ile sofralarınızda şölen havası estirebilirsiniz!

Kısık Ateş
Kısık Ateş
Moderatör
Çiğ Köfte Tarifi

Çiğ köfte, Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden biridir ve yapımı oldukça basittir. Peki, çiğ köfte tarifi nasıl yapılır? Etsiz çiğ köfte hangi malzemelerden yapılır? Çiğ köfte nasıl servis edilir? Tüm detaylarıyla tam kıvamında, ev yapımı çiğ köfte yapmanın incelikleri...

2B Görüntüleme
Cevizli Çerkez Tavuğu Tarifi

Son derece lezzetli bol cevizli çerkez tavuğu tarifi nasıl yapılır? Çerkez tavuğu yapmanın püf noktaları nelerdir?

90B Görüntüleme
Eyüp Kemal Sevinç
Eyüp Kemal Sevinç
EKS Mutfak - Kurucu Şefi
Peynirli Kapya Biber Dolması Tarifi

Atıksız Mutfak, Sürdürülebilir Gıda konseptinin yeni bölümüyle karşınızdayım! Bu ayın ürünü hem çok leziz hem çok sağlıklı sebzeler arasında yer alan Kapya Biber! Sofralarınıza çok yakışacak, oldukça kolay peynirli kapya biber dolması tarifi nasıl yapılır? Güzel bir meze önerisi olacak pratik kapya biber dolması yapmanın püf noktaları nelerdir? Tarifin tüm detaylarına videomuzdan ulaşabilirsiniz!

12B Görüntüleme
Eyüp Kemal Sevinç
Eyüp Kemal Sevinç
EKS Mutfak - Kurucu Şefi
Deniz Börülceli Atom Tarifi

Atıksız Mutfak, Sürdürülebilir Gıda konseptinin yeni bölümüyle karşınızdayım! Bu ayın ürünü hem çok leziz hem çok sağlıklı sebzeler arasında yer alan Deniz Börülcesi! Sofralarınıza çok yakışacak nefis deniz börülceli atom tarifi nasıl yapılır? Nefis bir meze önerisi olacak acılı yoğurtlu atom tarifi yapmanın püf noktaları nelerdir? Son derece pratik ve lezzetli olan deniz börülceli atom tarifinin püf noktalarına videomuzdan ulaşabilirsiniz!

7B Görüntüleme
Girit Ezmesi Tarifi

Orijinal ve en beğenilen Girit ezme tarifi nasıl yapılır? Girit ezme tarifi için gerekli malzemeler nelerdir? İşte detaylar...

81B Görüntüleme
Babagannuş Tarifi

Babagannuş veya Abugannuş, ana malzemesi patlıcan olmakla birlikte, yöresel olarak değişkenlik gösterebilen bir lezzettir. Közlenmiş sebzelerin en güzel hali olan bu tarifi, salata veya meze olarak sunabilirsiniz. Babagannuş nedir, babagannuş tarifi nasıl yapılır?

47B Görüntüleme
Fava Tarifi

Bakla ezmesi olarak bilenen Fava, Türk mutfağının önemli mezelerinden sadece bir tanesidir. Zeytinyağlı fava tarifi nasıl yapılır? En iyi fava nasıl yapılır?

687B Görüntüleme
Mütebbel Tarifi

Lübnan ve Hatay mutfağına özgü Mütebbel, patlıcan ve tahinle yapılan çok lezzetli bir meze çeşididir.Mütebbel mezesini özellikle et yemeklerinin yanında servis edebilirsiniz. Mütebbel tarifi nasıl yapılır?

131B Görüntüleme
Köpoğlu Tarifi

Meşhur köpoğlu mezesi nasıl yapılır? Tadına doyum olmayan köpoğlu tarifi ve püf noktaları nelerdir? Tam kıvamında nefis köpoğlu tarifi yapmak için gerekli malzemeler nelerdir?

211B Görüntüleme