add-circle-outlineaddarrow-downarrow-leftarrow-rightarrow-upcancelcaret-rightchat-bubblecheck-circlecheckcheckbox-marked-circle-outlinechef-hatcircle-filledclocheclosecloud-uploadcomment-question-outlinecomment-write-outlinecookieediteventexitfacebookfoodfrying-panheart-filledheart-outlinehelp-outlineinfo-outlineinfoinstagramkey-pointkeyboard-arrow-downkeyboard-arrow-leftkeyboard-arrow-rightkeyboard-arrow-upkisik-atesloading-3-quarterslocation-pin-filledlocation-pinmapmenumore-horizmore-vertnotifications-outlineperson-addpersonpicturequestionquote-leftquote-rightreciperemovereplyschedulesearchsettingssharestartwitterverifiedvideocamwarningyoutube-play

Etkinlikler

Önce Yeniler
SIRHA İstanbul 2018

SIRHA İstanbul 2018

18 Aralık 2018

29 Kasım - 1 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen SIRHA 2018 fuarında, yoğun ve bir o kadar da bilgi dolu bir etkinliği geride bıraktık.

Mersin Narenciye Festivali 2018

17-18 Kasım 2018 arasında bu yıl 6. düzenlenen Narenciye Festivali'nde ilk kez Şefler davet edilerek festival alanındaportakallı lezzetlerin yapılarak katılımcılaratattırıldı.

Yaşar Üniversitesi’nde “Biraz Kahve Konuşalım”

İzmir Kahve Festivali “Biraz Kahve Konuşalım” etkinliği ile Yaşar Üniversitesi’ndeydik.

IV. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı

IV. Uluslararası Gastromasa Gastronomi Konferansı Türk ve dünya gastronomisini buluşturdu

Kısık Ateş Bilgi Yarışması - İstanbul Gelişim Üniversitesi

Türkiye'nin en lezzetli bilgi yarışmasını üniversitelerde gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Kısık Ateş Şef Sohbetleri - Tangör Tan

Akdeniz Üniversitesi Gastronomi Topluluğu’nun organize ettiği, Mikla Restaurant’ın AR-GE bölümünden Tangör Tan’ın anlatımlarıyla konuk olduğu Kısık Ateş Şef Sohbetleri’nin ilkini #Olimpos’ta gerçekleştirdik.

İzmir Coffee Festival 2018

Pınar ana sponsorluğunda 12-14 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen İzmir Coffee Festival’de bu sene çok güzel

Okan Üniversitesi Kariyer Günleri ve Pınar Workshop

Okan Üniversitesi'nde kariyer günleri ve Pınar workshop tüm hızıyla sürüyor.

Ankara Çikolata ve Kahve Festivali 2018

49 firma ve 19.500 ziyaretçi, Pınar Süt ürünleri ile yapılan çeşit çeşit kahve ve tatlıyla bol keyifli Ankara Çikolata ve Kahve Festivali’nde buluştu.

Sektörün önemli şefleri Zennup 1844’te Cheftalks toplantısında buluştu.

2018 yılının ilk Cheftalks toplantısı, 28 Mayıs tarihinde Ömür Akkor ev sahipliğinde Bursa Zennup 1844’de düzenlenen iftar yemeğinde sektörün önemli şeflerini bir araya getirdi.

Ankara Kahve ve Çikolata Festivali - 2 Tat 5 Duyu 2017

Ankara Kahve ve Çikolata Festivali, 18-21 Mayıs tarihleri arasında Ankara Congresium’da gerçekleşti. Ev dışı tüketim kanalının yeni ürünü Pınar Latte Art Barista Süt, sektörün profesyonel kahvecileri ve ziyaretçileri ile Pınar standında buluştu.

Kısık Ateş Ekibi Ulusal Aşçılık Kampı’nda!

Ulusal Aşçılık KampıPınar’ın desteklediği Ulusal Aşçılık Kampı 22-29 Nisan tarihleri arasında Bolu’da gerçekleştirdi.

İzmir Çikolata ve Tatlı Festivali 2018

Geçtiğimiz 20-23 Nisan tarihlerinde İzmir Arena da 2. Kez “İzmir Çikolata & Tatlı Festivali” birbirinden lezzetli görüntülere sahne oldu.

Unlu Mamüller&Pastacılık Semineri İstanbul’da Electrolux Profesyonel Showroom'da Gerçekleşti.

İlki Bursa’da Electrolux Profesyonel ve Pınar işbirliği ile gerçekleşen Unlu Mamül&Pastacılık Seminerleri tüm hızı ile devam ediyor.

Sirha İstanbul 2017

Türkiye’nin öncü ve lider gıda markası Pınar, 16-18 Kasım tarihleri arasında Sirha İstanbul’da Pınar ürün yelpazesi ile 12.000 profesyonel ziyaretçiyi Pınar’lı lezzetler ile buluşturdu.

Koray Erdoğdu, Dünyanın En İyi 3. Baristası Oldu!

19 – 21 Şubat tarihlerinde Dubai’de düzenlenen 2018 Dünya Şampiyonası’nın şampiyonları dün belirlendi. Cezve & İbrik kategorisinde ülkemizi temsil eden Koray Erdoğdu, dünya 3.sü olarak bizleri gururlandırdı.

2017'de Festivallerin Tadını Nasıl mı Çıkarttık? Tam da Videodaki Gibi!

Pınar Latte Art Barista Süt ve 2017 kahve festivalleri harika bir yılı geride bıraktı.